Na początku 4. odcinka show „Ameryka Express” uczestnicy dowiedzą się, kto dostał najmniej punktów i jest najmniej lubiany wśród pozostałych uczestników. Ta para to Ola i Dawid Domańscy. Dostaną na starcie czarną flagę, która na mecie odcinka powoduje spadek o jedno miejsce w dół w rankingu. W poprzednim odcinku immunitet wygrali Tomasz Karolak z Jakubem Urbańskim, którzy są bezpieczni i nie biorą udziału w zmaganiach 4. odcinka. Kto z pozostałych uczestników okaże się tym razem najlepszy? A kto odpadnie z show?

Ameryka Express: 4. odcinek - STRESZCZENIE

W 4. odcinku „Ameryka Express” pary będą ścigać się do miasta Ingapirca. Pierwsza para w punkcie kontrolnym gry stanie w szranki z parą immunitetową. Ma szansę wygrać amulet wart 10 tysięcy złotych. Tym razem wszystkie pary będą zaangażowane w grę. Znana i lubiana gra w dwa ognie wyzwoli w uczestnikach ducha sportowej rywalizacji i wywoła salwy śmiechu. Po grze prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak będzie miała dla zawodników kolejną niespodziankę. Najszybsza para na mecie dostanie super bonus – kwalifikację do Peru oraz wyjazd na niezwykłe wyspy Galapagos. Komu uda się zdobyć to wyróżnienie?

W 4. odcinku „Ameryka Express” pary będą ścigać się też do Parku Historycznego w mieście Guayaquil. Tam mają do wykonania misję polegającą na szczegółowym odtworzeniu przypadkowo wylosowanych trzech zdjęć. Jeżeli uczestnicy się pomylą, będą musieli próbować odtworzyć zdjęcie aż do skutku. Odcinek ten będzie też ostatnim etapem zmagań w Ekwadorze i jedynie sześć par pojedzie dalej do Peru. Która para odpadnie z "Ameryka Express" w 4. odcinku? Czy będą ro Zygmunt i Filip Chajzerowie? Co by mogło na to wskazywać?

Ameryka Express: 4. odcinek - Zygmunt Chajzer

W zwiastunie 4. odcinka „Ameryka Express” widzimy fragment show, w którym sfrustrowany Zygmunt Chajzer z niewyjaśnionych przyczyn chce opuścić produkcję. Według fanów programu chodzi albo o zmienną pogodę, która daje się prezenterowi we znaki albo o wypadek autokaru, którym mieli jechać uczestnicy programu, a który wpadł do rowu. Czy to jednak prawda? Co tak naprawdę zdenerwowało Zygmunta Chajzera? I czy faktycznie zdecyduje się na to, aby wraz z synem opuścić program z własnej woli?  

Ameryka Express: 4. odcinek - gdzie i kiedy oglądać?

O tym przekonamy się oglądając 4. odcinek „Ameryka Express”. Ten już dziś, w środę, 26 września 2018, o godz. 21.30 na TVN. A godzinę później również na player.pl. Za to zdjęcia z 4. odcinka „Ameryka Express” JUŻ TERAZ znajdziecie w naszej GALERII--->