Ameryka Express: 5. odcinek show to także koniec zmagań uczestników w Ekwadorze. Jedna z par odpadnie tuż przed granicą Peru, które będzie kolejnym etapem wyścigu. Przed uczestnikami kolejne zadania. W 4. odcinku z programu odpadł Piotr Królik. Jego żona Magda Steczkowska utworzyła parę z innym uczestnikiem. Z kim? Tego dowiemy się właśnie dzisiaj! Co jeszcze czeka na widzów TVN w 5. odcinku „Ameryka Express”?

Ameryka Express: 5. odcinek - co się wydarzy?

Podczas pierwszej misji 5. odcinka "Ameryka Express" w miejscowym centrum handlowym uczestnicy będą mieli za zadania przebrać się w prowokacyjny i zwracający uwagę strój do salsy. Potem będą musieli dostać się do punktu kontrolnego gry. Polscy gringo odważnie zdecydowali się pokazać swoje fantastyczne nogi całemu światu, wzbudzając niemałą sensację na ulicach Guayaquill. To waśnie w tym odcinku zobaczycie m.in. Filipa Chajzera w obcisłej, różowej sukience, na co jego ojciec – Zygmunt Chajzer – zareaguje gość ostro, ale i zabawnie! Co jeszcze wydarzy się w 5. odsłonie „Ameryka Express”?

Pierwsze trzy pary, które dotrą do Agnieszki Woźniak-Starak, odbędą przyspieszony kurs tańca. Wezmą też udział w grze o Amulet wart 5 tysięcy złotych. Następnego dnia wszystkie pary wsiądą do górującego nad miastem diabelskiego koła. Zostaną zaskoczone najsłynniejszym polskim głosem znanym choćby z filmów przyrodniczych. Tylko te pary, które uważnie wysłuchają tekstu i domyślą się, jakie jest rozwiązanie zagadki, dotrą do miejsca kolejnej misji. Na wzgórzu świętej Anny, pod latarnią morską, będzie czekała na nich Agnieszka z kolejnymi biletami do Peru. Pierwsza para, która do niej dobiegnie, będzie mogła się zrelaksować i nie brać udziału w ostatnim etapie podróży po Ekwadorze. Z tablicy informacyjnej na wzgórzu uczestnicy dowiedzą się, gdzie mają się ścigać po kolejne wskazówki. Na jednej z plantacji bananów, z których słynie Ekwador, każda z par będzie musiała wybrać największą kiść tego owocu. Następnie będą podróżowali z nią na metę odcinka. Para, która dotrze do prowadzącej show „Ameryka Express” z bananami o największej wadze, przesunie się w rankingu o jedno miejsce w górę.

W 5. odcinku emocji widzom dostarczy duet Fit Lovers. Między Mateuszem a Pamelą dojdzie do kłótni. Mateusz Janusz znów poczuje się zazdrosny o swoją narzeczoną (podobno kiedyś zmagał się z niemal chorobliwą zazdrością). Ona nie będzie zaś zadowolona z jego zachowania i komentarzy. Co dokładniej wydarzyło się między Fit Lovers? SPRAWDŹ!

Ameryka Express: 5. odcinek - kto odpadnie?

Jak się jednak okaże, jedna z par nie będzie miała siły na walkę z przeciwnościami losu i będzie musiała pożegnać się z programem tuż przed granicą z wspaniałym Peru. Kto wchodzi w skład tej pary? I dlaczego właśnie oni odpadną teraz z programu? O tym przekonamy się już dziś wieczorem!

Ameryka Express: odcinek 5 - gdzie i kiedy oglądać?

5. odcinek show „Ameryka Express” możecie obejrzeć już dziś, w środę 3 października 2018, o 21.30 w telewizji TVN lub po emisji odcinka na player.pl. Zdjęcia z 5. odsłony programu znajdziecie w naszej GALERII--->

WIDEO: Zobaczcie, jak z wyścigiem w tym odcinku show poradzą sobie Tomasz Karolak i Jakub Urbański: