Ameryka Express TVN: poprzednio, czyli 5. odcinek programu nie był szczęśliwy dla Magdy Steczkowskiej, która wraz z Katarzyną Meller pożegnały się z resztą uczestników. Prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak miała dla nich bilet powrotny do Warszawy, co oznacza, że w show zostało już tylko 6 par. Jakie atrakcje czekały na nich w kolejnym odcinku „Ameryki Express”? Sprawdźcie już teraz na Gala.pl!

Ameryka Express – co wydarzyło się w 6. odcinku?

W 6. odcinku programuAmeryka Express” uczestnicy rozpoczęli kolejny etap wyprawy do Ameryki Południowej. Tym razem producenci show wysadzili gwiazdy programu na pustyni. Uczestnicy "Ameryki..." wiedzieli jedynie tyle, że mają dostać się do Chiclayo Central Market, gdzie mieli odnaleźć właściciela stoiska i dostać od niego długą wiązkę bambusowych łodyg, z którą następnie musieli dostać się na molo w Pimentel. Pierwsze trzy pary zagrały o Amulet wart 5 tysięcy złotych. W kolejnym dniu show „Ameryka Express” uczestnicy ścigali się do restauracji El Cazador w San Pedro de Lloc, gdzie musieli zjeść przygotowane przez kucharzy potrawy, w tym np. gotowane jaszczurki?

Ameryka Express – kto odpadł?

Mimo że na tym etapie wyścigu bardzo źle radzili sobie Ola Domańska i jej Dawid, którzy nieustająco zapowiadali, że chcę zrezygnować z udziału w wyścigu, to jednak w 6. odcinku showAmeryka Express” z programu finalnie nie odpadł nikt! A to oznacza, że na chwilę obecną w programie wciąż zostało 6 par:

  • Filip Chajzer z ojcem Zygmuntem
  • Duet blogerów Fit Lovers
  • Lara Gessler z Piotrem Sałatą
  • Aleksandra Domańska z bratem Dawidem
  • Tomasz Karolak z Jakubem Urbańskim
  • Maciej Musiałowski z Anną Małysą

Ameryka Express - gdzie i kiedy oglądać 6. odcinek show?

„Ameryka Express” – 6. odcinek możecie oglądać już dziś, w środę, 10 października 2018, o godzinie 21:30 w TVN, a zaraz po emisji odcinka także w serwisie player.pl.

Ameryka Express - WIDEO

Zobaczcie w naszym WIDEO, jak Maciej Musiałowski z Anną Małysą kłócą się na środku ekwadorskiej pustni. O co poszło? Jak poważny konflikt narodził się między nimi? Sprawdźcie: