Ameryka Express: W poprzednim, 7. odcinku programu nikt nie odpadł z show. Dzięki temu w programie o wielki finał cały czas walczy zostało sześć par: Filip Chajzer z ojcem Zygmuntem, Fit Lovers, Lara Gessler z Piotrem Sałatą, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, Tomasz Karolak z Jakubem Urbańskim i Maciej Musiałowski z Anną Małysą. Która z tych par odpadnie w dzisiejszym odcinku? Uczestnicy programu po wydarzeniach z poprzedniego odcinka nie mogą jednak liczyć na chwilę oddechu. W 8. odcinku już na samym początku będą musieli przepakować swoje plecaki w tradycyjne peruwiańskie toboty. Kiedy ruszyli w kierunku malowniczej Laguna Willa Cocha, dostali dwie wiadomości. Najpierw musieli zdobyć torebkę liści koki. Ciągle je żując, musieli wypić butelkę peruwiańskiego napoju gazowanego, złocistej i wyjątkowo słodkiej Inca Cola. Gdy pary dojechały do punktu kontrolnego, czekała na nich gra z lamą, którą należało obładować warzywami i karmić w trakcie... godzinnej podróży w góry.

Ameryka Express 8. odcinek: co się wydarzyło?

Po tej nietypowej misji uczestnicy dostali kłąb drogocennej sierści i mieli z niej uprząść jak najdłuższa linkę. Para, która na mecie pojawiła się z najdłuższą nicią, miała gwarancję że nie odpadnie z wyścigu. W nocy jeden z uczestników - Maciej Musiałowski - poczuł się jednak na tyle źle, że niezbędna była interwencja lekarza. Mimo złego stanu zdrowia, to właśnie jemu i jego koleżance udało się wywalczyć immunitet i bezpiecznie przejść do kolejnego odcinka.

Ameryka Express 8. odcinek: kto odpadł?

W 8. odcinku "Ameryka Express" z programem pożegnała się jedna para. Tym razem najmniej szczęścia w szalonym wyścigu mieli Lara Gessler i Piotr Sałata.

Ameryka Express 8. odcinek: gdzie i kiedy oglądać?

„Ameryka Express” - premiera 8. odcinka odbyła się w środę, 24 października 2018 w TVN o godzinie 21:30, a po emisji odcinka w telewizji tradycyjnie można go zobaczyć także w serwisie internetowym player.pl.

ZDJĘCIA z tego odcinka znajdzie w naszej GALERII--->

WIDEO: zapowiedź 8. odcinek „Ameryki Express” objerzycie zaś TUTAJ--->