Ameryka Express: W ostatnim odcinku programu pary musiały rywalizować o immunitet oraz o to, kto zostanie w programie. Immunitet zdobyli wówczas Maciej Musiałowski z Anną Małysą. Z programem pożegnali się zaś ulubieńcy widzów - Lara Gessler i Piotr Sałata. W wyścigu zostali tym samym Filip Chajzer z ojcem Zygmuntem, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, Tomasz Karolak z przyjacielem Jakubem, duet Fit Lovers czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Maciej Musiałowski z koleżanką Anną. Jakie zadania i przygody czekały na nich w 9. odcinku show TVN? Czytaj PONIŻEJ:

Ameryka Express odcinek 9 – co się wydarzy?

Program „Ameryka Express” tym razem sprawdził umiejętności gwiazd w… matematyce! W 9. odcinku pary biorące udział w wyścigu musiały rozwiązać zadanie matematyczne na poziomie czwartej klasy szkoły podstawowej. Pierwsi, którzy podali prawidłowy wynik, zadecydowali no dalszym przebiegu odcinku. Agnieszka Woźniak-Starak przygotowała dla 5 par także niespodziankę. Uczestnicy musieli tym razem wymieszać się w parach. Na plantacji trzciny cukrowej każda nowa para musiała ściąć określoną ilość łodyg, by wycisnąć z nich odpowiednią ilość soku i wypić do ostatniej kropli. Na miejscu doszło jednak do pewnego nieporozumienia i dwie pary ostro się posprzeczały. Co jeszcze wydarzyło się w 9. odcinku show „Ameryka Express”?

Kolejne zadanie w 9. odcinku show „Ameryka Express” to walka o Amulet na plaży Barranca. Gra polegała na przetransportowaniu wody z oceanu do karafki przy użyciu wiadra, ale nie tylko. Gdy naczynie napełni się do pewnego poziomu, uczestnicy mogli przejść do kolejnego etapu i przeprowadzić kulę bilardową przez olbrzymi labirynt. Co więcej, w trakcie wyścigu uczestnicy musieli nauczyć współpasażera lub kierowcę piosenki „Autostop” Kariny Stanek, co nie dla każdego było łatwe...

Ameryka Express odcinek 9 - kto odpadł?

Uczestnicy do końca odcinka byli przekonani, że oryginalna para lidera, która na mecie w Forcie króla Filipa była ostatnia, pożegna się z programem. Na mecie jedna uczestniczka, przekonana o tym, że jest ostatnia, nie chciała już nawet wpisać się do książki, ale jej przyszywany partner przekonał ją do zmiany decyzji. Agnieszka Woźniak-Starak ogłosiła kolejność par na mecie oraz dobrą nowinę w imponującym towarzystwie wojskowej armaty. W 9. odcinku nikt nie odpadł z programu i wszyscy kontynuują wyścig ;-)

Ameryka Express odcinek 9 - gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek „Ameryka Express” można obejrzeć już dziś, w środę 31 października 2018 roku o godzinie 21:30 w telewizji TVN, a po emisji odcinka - w serwisie player.pl.

ZDJĘCIA z 9. odcinka „Ameryka Express” znajdziecie w naszej GALERII--->

WIDEO: Fragment tego samego docinka obejrzycie zaś PONIŻEJ