Ameryka Express odcinek 13 - FINAŁ: w finałowym, 13. odcinku programu „Ameryka Express” wyścig rozpoczął się od trzyetapowej misji dotyczącej krykieta. Na jednym z najbardziej zatłoczonych dworców świata uczestnicy musieli odnaleźć osobę, która miała w bagażu strój do gry w krykieta. Na popularnym, publicznym boisku pary wzięły udział w rozgrywce, a zadanie polegało na przejęciu piłki od profesjonalnych zawodników. Na samym końcu należało wykonać kilka krykietowych sztuczek. W Indiach nie mogło również zabraknąć bollywoodzkiego tańca. Pary, które najpierw musiały wykonać ponad dwadzieścia kwiatowych wieńców, następnie trafiły do mumbajskich tancerek i po nauce bollywoodzkiej choreografii zaprosiły do tańca okolicznych przechodniów rozdając im kwiaty.  Pierwsze dwie pary, które dotarły do prowadzącej zakwalifikowały się do ścisłego finału Azja Express. Drugi dzień zmagań rozpoczął się od poszukiwań proszków Holi, ukrytych na targowych straganach. Kolejne zadanie polegało na wcielenie się w mumbajskich dostawców jedzenia i dostarczeniu termosów z obiadem pod specjalnie zakodowany adres. Następna misja wymagała od uczestników zmysłu smaku. 
W trakcie ostatniego wyzwania pary trafiły do tradycyjnej pralni, gdzie musiały jak najszybciej sprać z białej tkaniny podobizny swoich przeciwników. Pierwsza para, która uporała się ze wszystkimi zadaniami i dotarła do prowadzącej wygrała drugą edycję programu Azja Express. Kim okazali się być zwycięzcy 1. polskiej edycji show "Ameryka Express"? Sprawdź już teraz PONIŻEJ:

Ameryka Express FINAŁ - kto wygrał?

Przypomnijmy, że o wygraną w programie „Ameryka Express” walczyły 3 pary: duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Aleksandra Domańska i jej brat Dawid Domański oraz Maciej Musiałowski i jego koleżanka Anna Małysa. Która para okazała się najlepsza? Już wiemy! Zwycięzcami "Ameryka Express" zostali Aleksandra Domańska i jej brat, Dawid Domański! Drugie miejsce zajęli Fit Lovers.

CZYTAJ TEŻ: AMERYKA EXPRESS - FINAŁ. Kto i kiedy walczy o wygraną?

Ameryka Express FINAŁ - zdjęcia i wideo

ZDJĘCIA z 13. odcinka znajdziecie w naszej GALERII--->.

ZWIASTUN 13. odcinka obejrzycie zaś poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: ALEKSANDRA DOMAŃSKA kim jest zwyciężczyni "Ameryka Express"?