3. odcinek Ameryki Express to jednocześnie ostatni etap zmagań w Ekwadorze. Uczestnicy będą tańczyć salsę, szukać wskazówek w komunikacie odczytywanym w diabelskim kole oraz wybierać najcięższe kiście bananów, które trzeba dostarczyć na metę. Ale po kolei: co będzie działo się w show od początku trwania odcinka?

Ameryka Express: odcinek 3 - streszczenie

Najlepsze trzy pary Ameryki Express powalczą o Amulet wart pięć tysięcy złotych. W trakcie programu jedna z par oszukała sędziego, wykorzystując taśmę klejącą do ukończenia zadania. W trakcie kolejnego wyścigu uczestnicy dostaną wiadomość tekstową od prowadzącej Agnieszki Woźniak-Starak następującą instrukcją: „Rywalizującym z Wami parom przyznajcie punkty od 1 do 6. Najmniej lubiana para zasługuje na jeden punkt. Sobie nie przyznajecie żadnych punktów. Waszą decyzję przyślijcie do mnie w ciągu pięciu minut. Czas start.” Para, która otrzyma najmniejszą liczbę punktów, dostanie czarną flagę, a to spowoduje spadek o jedno miejsce w rankingu na mecie odcinka eliminacyjnego. Na którą parę trafi? Który duet będzie musiał dzierżyć czarną flagę? O tym przekonamy się już dziś wieczorem! ZDJĘCIA z 3. odcinka znajdziecie w naszej GALERII --->

Ameryka Express: odcinek 3 - gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek „Ameryka Express” będzie można obejrzeć już dziś, w środę, 19 września 2018, o godz. 21.30 na antenie stacji TVN. Program oglądać można również w serwisie internetowym TVN player.pl. W zwiastunie programu dowiadujemy się, że jedna z par złamała regulamin programu. Czy będzie to właśnie para, która oszukała sędziego? 

Zanim się o tym przekonacie, zobaczcie fragment dzisiejszego programu z Tomkiem Karolakiem w roli głównej. Ten urywek obejrzycie TYLKO U NAS: