"Ameryka Express" to jeden z najbardziej wyczekiwanych programów jesiennej ramówki TVN. I słusznie! Widzieliśmy już pierwszy odcinek i możemy was zapewnić, że emocjonujących sytuacji i wyrazistych postaci jest chyba tutaj nawet więcej niż w "Azja Express". Nie brakuje też naprawdę zabawnych tekstów i sytuacji, które z pewnością z marszu posłużą internautom za inspirację do stworzenia śmiesznych memów. Choć lista uczestników tej edycji show jest już znana od jakiegoś czasu, to w środę, 22 sierpnia 2018 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa podczas której Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie zaprezentowała dziennikarzom nowe pary. Jak wypadli?

Ameryka Express - 1 odcinek. Co się wydarzy?

Uczestnicy "Ameryka Express" chętnie opowiadali na spotkaniu z mediami o swoich wrażeniach i najciekawszych sytuacjach z planu programu. Już po pierwszym odcinku widać, że niektórzy, tak jak Tomasz Karolak, bardzo emocjonalnie podchodzili do wyścigu. W przypadku aktora może o tym chociażby świadczyć ilość wypalanych przez niego papierosów, które aktor obiecał rzucić po nagraniu już pierwszego odcinka show! W pamięci mocno pozostaje też scena, jak Maciej Musiałowski gra na gitarze w celu znalezienia noclegu, który finalnie udaje mu się znaleźć nie tylko dla siebie i swojej koleżanki, lecz także dla kilku swoich współtowarzyszy!

Już teraz możemy wam zdradzić, że wyścig 1. odcinka "Ameryka Express" zaczyna się w deszczowym Ekwadorze. W pierwszej odsłonie programu głównym zadaniem par będzie odnalezienie złotego naszyjnika, dzięki któremu będą mogli dokonać koniecznego przepakowania bagażu. Czy wszystkim się to uda? Czy wszystkie pary dojdą do końca wyścigu i wezmą udział w nagraniu odcinka numer 2? Wiemy na pewno, że emocji w "Ameryka Express" nie zabraknie!

Ameryka Express - gdzie i kiedy oglądać?

Pierwszy odcinek programu "Ameryka Express" zostanie wyemitowany przez stację TVN o godz. 21:30 w środę, 5 września.

Zobacz zdjęcia uczestników i prowadzącej "Ameryka Express" z konferencji prasowej oraz fotografie z 1. odcinka show już teraz w naszej GALERII >>

ZOBACZ: AMERYKA EXPRESS Mamy pełną listę uczestników! Kto wystąpi?