"Tylko z tobą" to niezwykle popularny turecki serial, który fanów ma na całym świecie. Nic dziwnego, że jego obsada cieszy się sławą i sympatią widzów. Jedną z aktorek grających w produkcji jest Amine Gulse. Piękna Turczynka w ubiegłym roku wyszła za Mesuta Oezila - niemieckiego piłkarza tureckiego pochodzenia. Para właśnie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Amine Gulse i Mesut Oezil zostali rodzicami

Para przez 9 miesięcy ukrywała przed mediami, że spodziewa się dziecka. W najnowszym poście na Instagramie zawodnik Arsenalu nie tylko zdradza płeć, ale i imię pociechy:

Dzięki Bogu nasza córka Eda urodziła się zdrowa - napisał Mesut, którego profil śledzi ponad 21 milionów użytkowników.

Fani oszaleli z radości, gdy dosłownie kilka tygodni przed rozwiązaniem wyszło na jaw, że Amine jest w ciąży. Przypomnijmy, że piłkarz i Miss Turcji pobrali się w Stambule, a ceremonię zaślubin poprzedziła tradycyjna noc henny.

"Tylko z tobą" - hit tureckiej telewizji

Amine Gulse to w serialu "Tylko z tobą" odtwórczyni jednej z głównych ról. Telenowela opowiada perypetie miłosne pewnego biznesmena ze Stambułu. Bohaterka grana przez Amine, Nur, zakochuje się w mężczyźnie i wchodzi w skomplikowany związek.

Amine Gulse poza rolą w serialu pracuje też jako modelka. Turczynka zna 4 języki. Ukończyła Międzynarodową Szkołę Wyższą w Regionie Göteborgu. W czerwcu 2019 roku wyszła za mąż za Mesuta, który aktualnie występuje na pozycji pomocnika w Arsenalu Londyn.