Amy Schumer jest ciąży. Amerykańska aktorka znana z filmów "Jestem taka piękna!", "Wykolejona" i "Babskie wakacje" zrobiła to w bardzo nieszablonowy sposób. Otóż na swoim profilu na Instagramie gwiazda opublikowała jedno z najnowszych zdjęć Meghan Markle i księcia Harry'ego. W miejsce głów książęcej pary ujrzeliśmy jednak twarze Amy i jej męża. W tym zabawnym poście komiczka poinformowała fanów, że ma dla nich bardzo ważne ogłoszenie na profilu swojej przyjaciółki Jessiki Yellin. Dziennikarka na Instagram Stories opublikowała listę polecanych przez siebie kandydatów w nadchodzących wyborach środka kadencji w Stanach Zjednoczonych. Dopiero na samym jej końcu pojawił się dopisek: Jestem w ciąży - Amy Schumer

Sposób, w jaki wpływowa aktorka i scenarzystka ogłosiła swoją ciążę - choć nietypowy - nie powinien dziwić. Amy Schumer znana jest bowiem z publicznego głoszenia swoich poglądów politycznych oraz zaangażowania w sprawy społeczne, m.in. ograniczenia dostępu do broni palnej na terenie USA. W październiku razem z modelką Emily Ratajkowski został nawet aresztowana podczas protestu przeciwko powołaniu oskarżanego o napaści seksualne i molestowanie Bretta Kavanaugha na urząd sędziego Sądu Najwyższego.

Amy Schumer jest w ciąży

Przypomnijmy, że Amy Schumer w przeszłości spotykała się m.in. z zapaśnikiem Nickiem Nemethem, znanym lepiej pod pseudonimem Dolph Ziggler, a także komikiem Anthonym Jeselnikiem. W 2017 roku zakończyła swój związek z projektantem mebli z Chicago, Benem Hanischem. 13 lutego 2018 roku w kalifornijskim Malibu gwiazda wzięła ślub z szefem kuchni i rolnikiem Chrisem Fischerem. Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Zdjęcia Amy Schumer z mężem znajdziecie w naszej GALERII >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @amyschumer Paź 22, 2018 o 1:26 PDT

SPRAWDŹ TEŻ: Meghan Markle w odważnej sukience eksponuje ciążowy brzuch i nogi [ZDJĘCIA]