Anastazja Maciąg to posiadaczka pięknego i i bardzo dojrzałego głosu. Nic więc dziwnego, że podopieczna Dawida Kwiatkowskiego z programu "The Voice Kids 3" nie boi się mierzyć z repertuarem takich ikon światowego popu jak Beyoncé. Pochodząca z Olsztyna czternastolatka lubi nie tylko wykonywać jej piosenki, ale także po prostu ich słuchać. W przygotowanej dla Gala.pl osobistej liście przebojów Anastazji znalazły się aż dwa utwory tej amerykańskiej diwy. Ciężko jednak byłoby nazwać gust muzyczny tej zdolnej nastolatki monotonnym. Finalistka "The Voice Kids 3" zdecydowanie nie lubi ograniczać się do słuchania jednego wykonawcy czy gatunku.

Zapytana przez nas o swoje ulubione utwory od razu wyznała, że ta lista bardzo często się zmienia. Co ciekawe, niejednokrotnie wpadają do niej kawałki zasłyszane przez nią w radiu podczas podróży autem. Tak ostatnio było np. z piosenką młodej polskiej wokalistki, Sanah. Czego jeszcze słucha Anastazja Maciąg? Sprawdź poniżej!

Ulubione Piosenki Anastazji Maciąg

W zestawieniu aktualnie ulubionych piosenek finalistki "The Voice Kids 3" znalazł się też m.in. przebój Krzysztofa Zalewskiego ("To totalna klasyka i mam wrażenie ze ta piosenka nigdy mi się nie znudzi") oraz debiutancki singiel Alicji Szemplińskiej ("To zwyciężczyni "The Voice of Poland", czyli jakby nasza taka voicowa rodzinka, którą trzeba wspierać i chętnie sięgam po jej kawałek oraz jej wykonania z programu").

Top 10 najczęściej słuchanych piosenek Anastazji Maciąg na ten moment prezentuje się następująco:

1. Beyoncé - All Night

2. Demi Lovato - Anyone

3. Beyoncé - SPIRIT

4. Labrinth & Zendaya - All For Us

5. Aaron Smith - Unspoken

6. Alicja Szemplińska - Prawie My

7. Kesha - Praying

8. sanah - Szampan

9. Krzysztof Zalewski - Miłość Miłość

10. Zhavia Ward - 100 Ways

ZOBACZ TEŻ: Czego słucha Marcin Maciejczak? Oto 10 jego ulubionych utworów