Andrzej Deskur został ojcem po raz czwarty! Żona aktora, Tomiła, urodziła syna, czym Deskur pochwalił się w mediach. Andrzej ma już trzy córki - dwie nastoletnie, Helenę i Antoninę, z poprzedniego małżeństwa oraz 2-letnią Hanię ze związku z 28-letnią Tomiłą Łojewską. Aktor poślubił swoją obecną żonę w wakacje 2017 roku. Deskur grał w takich serialach, jak "Pierwsza Miłość", "Plebania" czy "Majka". Ostatnio możemy go oglądać w "Drugiej Szansie" oraz serialu TVP "Korona Królów". Występował też w programach rozrywkowych "Jak oni śpiewają" oraz "Taniec z gwiazdami". To jego pierwszy syn. Jakie Deskur i jego żona wybrali imię dla chłopca? Sprawdź PONIŻEJ

Syn Andrzeja Deskura nazywa się Tomasz Józef Stefan Deskur. Tak świeżo upieczony tata mówił o chłopcu w tygodniku "Na Żywo":

To duży i piękny chłopak. Żona i synek czują się świetnie. A ja ogromnie się cieszę. Nie mogłem być przy samym porodzie, choć bardzo chciałem, ale taki los aktora. Miałem w tym czasie spektakl, i to w innym mieście. Ale mam całe życie, żeby to nadrobić.

Deskur narodzinami syna pochwalił się też na Instagramie. Poinformował fanów, że jego syn przyszedł na świat 19 kwietnia i w momencie narodzin ważył aż 4 kilogramy. Aktor podpisał zdjęcie ze stópką chłopczyka jego imieniem. "Mój chłopak! Brawo, Tomiła!" - dodał.

Andrzejowi Deskurowi i jego żonie Tomile serdecznie gratulujemy!