Prezydent Andrzej Duda i Marta Kaczyńska biorą razem udział w obchodach 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Córka zmarłych w tragedii z 10 kwietnia 2010 roku Marii i Lecha Kaczyńskich spędziła wtorkowe przedpołudnie w Krakowie, aby razem z dziećmi i nowym partnerem odwiedzić znajdujący się na Wawelu grób swoich rodziców. Spodziewającej się swojego trzeciego dziecka Kaczyńskiej ciężko już było ukrywać pod ubraniami coraz bardziej zaokrąglony brzuszek. Nie jest to jednak jedyna rzecz, którą bratanica Jarosława Kaczyńskiego jeszcze do niedawna starała się utrzymać w tajemnicy, lub przynajmniej pozostawiać bez komentarza. O co chodzi? Marta Kaczyńska w towarzystwie ukochanego Piotra czuła się na tyle swobodnie, że nie przeszkadzała jej nawet obecność fotoreporterów. Para nie szczędziła sobie czułych gestów.

Duda i Kaczyńska na obchodach 8. rocznicy 10 kwietnia

10 kwietnia to jak co roku bardzo trudny dzień dla Marty Kaczyńskiej, która w katastrofie prezydenckiego Tupolewa straciła obojga rodziców. Wizyta na grobie Marii i Lecha Kaczyńskich na Wawelu z pewnością była dla niej sporym przeżyciem, ale widać, że mogła liczyć na wsparcie swojego partnera. Kaczyńska chętnie się do niego przytulała i nawet zdobyła się na sympatyczną wymianę serdeczności z prezydentem Dudą i uśmiechy.

Zobacz zdjęcia Andrzeja Dudy i Marty Kaczyńskiej z córkami i partnerem Piotrem możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>>

SPRAWDŹ TEŻ: MARTA KACZYŃSKA w ciąży przerywa milczenie. Urodzi bliźnięta?