Sylwester z Andrzejem Dudą to wydarzenie, które kilkanaście dni temu pojawiło się na Facebooku i od razu zyskało rzesze fanów oraz „zainteresowanych”, czyli tych, którzy rozważają wybranie się tego dnia na imprezę do prezydenta RP - Andrzeja Dudy. Czy jednak na pewno się ona odbędzie i, jeśli już, to gdzie?

ZOBACZ: DODA I ANDRZEJ DUDA To spotkanie nie przeszło bez echa!

Sylwester z Andrzejem Dudą, mimo swojej popularności, to jednak jedynie wirtualne wydarzenie, które raczej nie zdarzy się w rzeczywistości. W końcu póki co nigdy w historii Polski nie zdarzyło się, aby polski prezydent organizował otwarte imprezy sylwestrowe dla Polaków. Nie zmienia to faktu, że wirtualny chochlik bardzo spodobał się internautom, którzy od razu pochwycili żart i zaczęli na ścianie eventu zamieszczać śmieszne i zabawne komentarze. Choć nie brakuje też tych hard-core'owych. 

W tej wirtualnej zabawie biorą już setki fanpage’y gwiazd polskiej literatury, sztuki i mediów – tych żyjących, jak i tych, którzy już dawno temu odeszli. Jesteście ciekawi, kto się włączył do tej wirtualnej zabawy?

Na wallu pojawiły się m.in. wpisy Magdy Gessler, Roberta Makłowicz, Dody a nawet Leonardo DiCaprio a nawet Adama Mickiewicza czy Marii Skłodowskiej-Curie! Zgodnie z zapowiedziami dołączą do nich m.in. Wojciech Cejrowski, Bronisław Komorowski, Arkadiusz Milik, Michał Pazdan, Ewelina Lisowska, Popek oraz Aleksander Kwaśniewski!

POLECAMY: SYLWESTER 2016 Z TVP 2 Kto wystąpi podczas koncertu?

Zobaczcie w naszej GALERII, co twórcy ich fanpage’ów napisali na stronie wydarzenia!

Wygląda na to, że tą akcją internauci będą żyli jeszcze długo po Sylwestrze! A Wy jakie macie plany na dzisiejszą noc? Spędzicie ją przed telewizorem z jedną z polskich stacji: POLSAT, TVN czy TVP 2