Andrzej Grabowski straci posadę jurora w „Tańcu z Gwiazdami”? Wiele plotek rozsiewanych przez osoby związane z produkcją show na to wskazywały. Co więcej, taką informację podał ostatnio nawet "Super Express", który tłumaczył, że producenci hitowego programu chcieli wprowadzić zmiany w TzG i odświeżyć nieco jego formułę oraz skład jurorski. Ofiarą tych zmian miał paść właśnie Andrzej Grabowski, który nie tylko miał nie spodobać się widzom, ale i uczestnikom dotychczasowych edycji. Jaka jest prawda?

ZOBACZ: ANDRZEJ GRABOWSKI Aktor pochwalił się efektami diety!

Do spekulacji na temat rozstania z Grabowskim w końcu postanowiła odnieść się jego rodzima stacja. Na profilu Polsatu  na Facebooku pojawiło się nawet oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Jak ono brzmiało?

W odpowiedzi na pojawiające się plotki o tym, jakoby Andrzej Grabowski miał nie pojawić się w kolejnej edycji Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami, z przyjemnością informujemy, że to nieprawda oraz news wyssany z palca.

Wygląda więc na to, że Andrzej Grabowski NIE straci posady jurora w „Tańcu z Gwiazdami” i zostanie z formatem przynajmniej na kolejny sezon!

Obok niego w panelu jurorskim ponownie zasiądą Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Beata Tyszkiewicz, którą bardzo zmartwiły plotki o ewentualnym odejściu aktora z show. Teraz gwiazda nie musi się już martwić ewentualnymi zmianami bo wszystko zostanie jak do tej pory. Nie zmienią się także prowadzący. Siódmą edycję show ponownie poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz

CZYTAJ TEŻ: PAULINA SYKUT-JEŻYNA nie wróci szybko do pracy

A kogo Andrzej Grabowski będzie oceniał w wiosennej edycji tanecznego show? Póki co wiadomo jedynie, że w programie na pewno zobaczymy Mariusza Kałamagę, Michała Malinowskiego, Natalię Szroeder oraz Dominikę Gwit.

Pełną listą gwiazd poznamy zapewne już niedługo, podczas wiosennej ramówki telewizji Polsat. Czy pojawi się na niej również Andrzej Grabowski? Tym razem aktor chyba nie ma wyboru!

Cieszycie się, że zostaje w show?