Andrzej Łapicki nawet po śmierci wywołuje skandal. Zgodnie z jego wolą, do księgarni w całej Polsce trafiła właśnie książka "Jutro będzie 'Zemsta'" z prywatnymi zapiskami legendarnego aktora i reżysera. Pierwsi czytelnicy od razu zwrócili uwagę na ostre fragmenty na temat jego sławnego zięcia, Daniela Olbrychskiego

Zuzia kłóci się ciągle z Danielem, który jest nie do wytrzymania, co wiem od 15 lat. I tak Zuzia ma żelazne nerwy. To jest moje prawdziwe zmartwienie - można przeczytać w dziennikach Łapickiego.

Na jaw wychodzą teraz też zdrady wybitnego aktora względem córki Łapickiego, Zuzanny. W dziennikach aktora znajduje się m.in. zapis upamiętniający moment, w którym dowiedział się, że Olbrychski zdradzał jego córkę z niemiecką aktorką Barbarą Sukową. Czy to właśnie było przyczyną ich rozwodu?

Tydzień nerwów, bo Zuzia wnosi o rozwód. Daniel przesadził z artystką niemiecką Sukovą, która zadzwoniła do Zuzi z pytaniem, czy D. jej powiedział o nich. D. nie powiedział, bo jest tchórz, ale za to Zuzia się dowiedziała, że aż do tego stopnia. Bolesne to i nerwy szarpiące - napisał Andrzej Łapicki.

ZOBACZ: JOANNA RACEWICZ zawieszona w TVP! Za co ją ukarano?

Łapicki w dziennikach o Olbrychskim

Andrzej Łapicki zmarł we śnie w 2012 roku. Miał 87 lat. Już za życia otwarcie zarzekał się, że "zza grobu chce przypierzyć wszystkim dziennikami". W wydanej właśnie przez jego córkę Zuzannę książce znajdują się jego osobistymi notatkami z lat 1984-2205.

Zdjęcia Andrzeja Łapickiego i Daniela Olbrychskiego możecie obejrzeć w naszejGALERII >>>