Andrzej Piaseczny pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego, który stacja TVN wyemituje we wtorek, 6 listopada 2018. Wokalista promuje obecnie swoją pierwszą koncertową płytę "25+". Płyta ta jest zapisem ubiegłorocznej trasy koncertowej z okazji 25-lecia kariery artystycznej Andrzeja Piasecznego. Płyta i działalność artystyczna piosenkarza nie będą jednak jedynymi tematami, które Andrzej Piaseczny podniesie na kanapie u showmana. Panowie będą też zapewne rozmawiać o planach na kolejne płyty Andrzeja, o tym, jak się czuje po rozstaniu z programem „The Voice of Poland” oraz o nieustających plotkach na temat jego prawdziwej orientacji seksualnej. Czego jeszcze nie wiecie o Andrzeju Piasecznym? Sprawdźcie!

Andrzej Piaseczny – biografia

Andrzej Piaseczny to polski piosenkarz, autor tekstów i aktor, a także osobowość telewizyjna. Były wokalista zespołu Mafia, członek Akademii Fonograficznej ZPAV oraz honorowy obywatel miasta Pionki. W latach 1997–2010 występował w serialu Złotopolscy, w którym grał postać piosenkarza Kacpra „Górniaka” Złotopolskiego. Muzyczną karierę solową rozpoczął w 1998. W tym samym roku wystąpił w duecie z Natalią Kukulską, z którą nagrał piosenkę „Jesteś blisko mnie”, a także wydał solowy singiel „Znam drogę swą” wykorzystany w ścieżce dźwiękowej do filmu Magiczny miecz – Legenda Camelotu. W 2001 z utworem „2 Long” reprezentował Polskę podczas 46. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kopenhadze. Od 2008 współpracuje z Sewerynem Krajewskim, z którym współtworzył m.in. płytę zatytułowaną Spis rzeczy ulubionych. Ma starszego brata, sędziego i harcmistrza ZHR Krzysztofa Piasecznego, oraz młodszą siostrę Basię. Jesienią 2015, 2016 i 2017 zasiadał w jury programu TVP 2 „The Voice of Poland”.

Andrzej Piaseczny – wiek

Andrzej Piaseczny urodził się 6 stycznia 1971 w Pionkach. W tym roku skończył zatem 47 lat.

Andrzej Piaseczny – płyty

Andrzej Piaseczny ma na swoim koncie 13 płyt, w tym 3 nagrane z Sewerynem Krajewski. Ostatnia płyta wokalisty pt. "25+" jest zapisem ubiegłorocznej trasy koncertowej z okazji 25-lecia jego kariery muzycznej.

Andrzej Piaseczny – koncerty

Andrzej Piaseczny w roku 2018 zagra jeszcze 11 koncertów w ramach trasy „O mnie, o Tobie, o nas”. Pełną listę koncertów wraz z jego datami można znaleźć na ja jego stronie internetowej andrzejpiaseczny.art.pl oraz na jego Facebooku.

Andrzej Piaseczny – Facebook, Instagram

Andrzej Piaseczny jest obecny na kanałach social media. Na Facebooku znajdziecie go na profilu Andrzej Piaseczny/oficjalny profil. Na Instagramie zaś - @andrzejpiaseczny_official.

Andrzej Piaseczny – ślub

Andrzej Piaseczny nie jest żonaty. Nie przygotowuje się też do własnego ślubu. Nic nie wiadomo także o tym, aby miał stałą partnerkę. Od lat plotkuje się zaś o tym, że wokalista może być gejem. Plotki na ten temat zyskały na sile po publikacji książki Michała Piróga „Chcę żyć”, z którym Piaseczny miał być rzekomo związany. Andrzej Piaseczny nigdy jednak oficjalnie nie potwierdził tych doniesień.

Odcinek show Kuba Wojewódzki” z Andrzejem Piasecznym zostanie wyemitowany na antenie TVN we wtorek, 6 listopada 2018, o godzinie 22.30. Będziecie oglądać?