Andrzej Piaseczny odchodzi z programu "The Voice of Poland", w którym był jurorem i trenerem przez 4 edycje. Jak utrzymuje wokalista, decyzję o rozstaniu z show podjął sam. Dlaczego słynny i popularny Piasek nie będzie jurorem w najnowszej, 9. edycji "The Voice of Poland"? Jak się tłumaczy swoją decyzję?

Andrzej Piaseczny rezygnuje z "The Voice of Poland"! Dlaczego?

Andrzej Piaseczny wyjaśnił powody swojej decyzji w rozmowie z magazynem "Prestiż. Magazyn Szczeciński". To w nim Piaseczny potwierdził, że zgodnie ze wcześniejszymi spekulacjami mediów, nie pojawi się w roli trenera i jurora 9. edycji "The Voice of Poland". Wokalista zaznaczył jednocześnie, że jego wycofanie się ze składu jurorskiego nie oznacza, że nie weźmie udziału w show w kolejnych jego edycjach. Co o swoim odejściu z formatu dokładnie powiedział Piasek?

„W tym programie już także nie wystąpię, zrezygnowałem. Nie mówię jednak, że na zawsze. Kto wie - być może zabraknie widzom na jurorskim fotelu mnie i mojego specyficznego poczucia humoru. Wtedy zobaczymy, co przyniesie życie…” - podsumował tajemniczo Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny będzie zapewne kolejnym z dotychczasowych jurorów show, których nie zobaczymy w 9. edycji programu. Osoby bliskie produkcji TVOP co jakiś czas donoszą w mediach, że TVP 2 planuje odświeżenie składu jurorskiego programu. Od kilku tygodni spekuluje się o tym, że do programu wróci Patrycja Markowska. Na liście potencjalnych nowych jurorów co i rusz pojawia się też Margaret. Czy to znaczy, że z "The Voice of Poland" rozstaną się też Marysia Sadowska oraz Baron i Tomson? Jak sądzicie? 

Będziecie tęsknić za Andrzejem w roli jurora? Bo my na pewno!