Andrzej Piaseczny w środę świętował swoje okrągłe 50. urodziny. Z tej okazji huczną imprezę w gronie znajomych piosenkarzowi zorganizował Adam "Nergal" Darski, który bardzo wnikliwie relacjonował jej przebieg za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikowane w sieci nagrania wywołały spore kontrowersje, między innymi za sprawą toastów, jakie padały na przyjęciu z ust solenizanta.

Andrzej Piaseczny: "J***ć PiS i Konfederację"

Szczególnie jedno z nagrań zarejestrowanych w trakcie przyjęcia wywołało sporo kontrowersji. Na krążącym po sieci filmiku słyszymy, jak "Piasek" podczas urodzinowego toastu krzyknął: J***ć biedę!. Po czym dodał: - J***ć PiS i Konfederację i wszystkich tam - k***a, co tego.

Słowa autora takich hitów jak "Śniadanie do łóżka", "Chodź, przytul, przebacz" czy "Wszystko dobrze" mogą zaskakiwać tym bardziej, że 50-latek od pewnego czasu stale współpracuje z TVP, która już od kilku lat sprzyja partii rządzącej. Obecnie Piaseczny zasiada w jury emitowanego na antenie telewizyjnej Dwójki programu rozrywkowego "The Voice Senior".

Myślicie, że "Piasek" straci pracę przy Woronicza po swoim "niewinnym" toaście podczas przyjęcia urodzinowego? 

ZOBACZ TAKŻE: "The Voice Senior": na scenie wystąpi najstarsza uczestniczka w historii [WIDEO]