Andrzej Sołtysik zaledwie dwa lata temu wziął ślub. Wywołał on nie lada poruszenie w mediach. Jego wybranką jest młodsza o 23 lata Patrycja Czop. Co więcej, ukochana Sołtysika szła do ślubu z zaokrąglonym brzuszkiem. Wielu nie dawało im szansy. Dziś patrząc na  zdjęcia pary nikt nie ma wątpliwości, że zakochani w pełni cieszą się wspólnym czasem.

Andrzej Sołtysik i Patrycja Sołtysik rzadko goszczą na branżowych imprezach. Unikają rozgłosu, a swoje życie prywatne starają się zachować dla siebie. Andrzej Sołtysik jest dziennikarzem związanym ze stacją TVN , był m.in. rzecznikiem stacji.

Jakiś czas temu prowadził  „Bagaż osobisty” w stacji TTV. Po kilkuletniej przerwie w 2016 roku Andrzej Sołtysik powracił do Dzień Dobry TVN. Jego ukochana skupia się przede wszystkim na wychowywaniu ich synka, Stanisława. Jak się poznali? Patrycję  wówczas jeszcze studentkę, Andrzej Sołtysik poznał 5 lat temu. Podobno wpadli na siebie w krakowskim kinie. On podobno zakochał się od pierwszego wejrzenia. 

Co prawda para bardzo dba o prywatność swojej rodziny, jednak dzięki Instagramowi mamy okazję podejrzeć zdjęcia, na którym zakochani chętnie dzielą się wspólnymi fotografiami. Instagram żony Andrzeja Sołtysika pokazuje dziennikarza od całkiem innej strony! Andrzej Sołtysik prezentuje się nam jako cudowny, ciepły, kochający mąż i ojciec.

Zobaczcie w naszej galerii, czułe zdjęcia Andrzeja Sołtysika i jego żony Patrycji!