Aneta Kręglicka nie tylko jest gwiazdą nowej kampanii polskiej marki L'AF, ale też zaprojektowała kolekcję na sezon wiosna/lato 2019. Współpraca Miss World z marką trwa już od kilku sezonów. Kolekcje sygnowane nazwiskiem Kręglickiej łączą w sobie nowoczesny minimalizm z kobiecą klasyką. Aneta doskonale wie, jak użyć języka mody, by odpowiedzieć na potrzeby współczesnych kobiet – silnych i niezależnych, a jednocześnie wrażliwych i marzycielskich. Najnowsza kolekcja Kręglickiej dla L'AF, zwana "Romantic Mood", szczególnie koncentruje się na subtelnej części kobiecej natury.

Stroje, jakie znajdziemy w nowej kolekcji Anety Kręglickiej, są utrzymane w delikatnej, ale zmysłowej estetyce. W linii nie brakuje pastelowych odcieni. Rozświetlająca biel pojawia się w zgaszonym, lekko złamanym ciepłą nutą wydaniu. W pozostałych projektach dominują barwy szampana, pudrowego różu czy cynamonu, czyli wyjątkowo twarzowe kolory. Dzięki swojej neutralności doskonale komponują się praktycznie z każdym rodzajem kobiecej urody. W aktualnie panującym sezonie bardzo modny jest odcień czekoladowy. Jego obecność została wyraźnie zaznaczona w kolekcji ubrań Kręglickiej. Zdobi on zarówno całe kreacje, jak i pojawia się w postaci ocieplających brązowych elementów. Mocny akcent tej wyjątkowo łagodnej i spokojnej kolorystyki stanowią wykonywane na specjalne zamówienie wstawki w wyrazistej oraz bardzo kobiecej barwie amarantu.

Aneta Kręglicka osobiście czuwa nad powstawaniem każdej kolekcji, jaką projektuje dla L'AF. Zależy jej, by każda rzecz idealnie oddawała jej własny styl i gust. Miss World sama często nosi kreacja swojego projektu i zawsze prezentuje się w nich zachwycająco. Aneta jest też twarzą lookbooka kolekcji wiosna/lato 2019 - zdjęcia obejrzysz w naszej GALERII.