Na wczorajszych Różach Gali nie zabrakło całej plejady gwiazd. A także mogliśmy przyglądać się przemyślanym, spektakularnym stylizacjom wieczorowym. Jednak każda z pań "modę wieczorową" zinterpretowała po swojemu. Na przykład Aneta Kręglicka suknię w stylu retro założyła na białą koszulę, a Joanna Horodyńska miała na sobie asymetryczną i awangardową smokingową marynarkę. W zasadzie klasyczne suknie z trenem były... rzadkością! Nawet te gwiazdy, które słynął z upodobań do bardzo dziewczęcej mody, zaprezentowały na czerwonym dywanie co innego (np. Margaret czy Marina Łuczenko).

Jak można się domyślić, stylizacje gwiazd zaproszonych na Róże Gali nie należały do najtańszych. Jednak zdecydowanie najdroższymi zestawieniami pochwaliły się Aneta Kręglicka (gwiazda najnowszej "Gali") oraz Joanna Horodyńska.

Kręglicka miała na sobie tiulową sukienkę wyszywaną złotymi gwiazdkami. To projekt marki Valentino. Sukienka dostępna jest w butiku Moliera 2 w Warszawie i jej obecna cena to 17 150 zł. Torebka-puzderko to dodatek marki Kotur, wart ponad 3 tysiące zł, a szpilki pochodzą z kolekcji Badura Icons. Koszt całej stylizacji (sukienka, koszula, szpilki i biżuteria) oceniamy na ok. 25 tys. złotych.

Joanna Horodyńska wystąpiła na Różach Gali 2016 w zestawie od duetu MMC. Zachwycała zwłaszcza awangardowa, asymetryczna smokingowa marynarka. Oryginalnie prezentowała się też tiulowa przezroczysta spódnica założona na czarne cygaretki.Total black look Horodyńskiej uzupełniły szpilki marki Balenciaga oraz torebka-kuferek marki Louis Vuitton warta... niemal 20 tysięcy złotych! Cały zestaw Horodyńskiej oceniamy na ok. 28-30 tys. złotych.

Czyja stylizacja na Różach Gali podobała Wam się bardziej - Joanny czy Anety? PORÓWNAJCIE W NASZEJ GALERII