Była Miss World i biznes-woman Aneta Kręglicka oraz polska topmodelka Magdalena Frąckowiak nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Wykonują różne zawody, w różnych krajach i reprezentują dwa różne pokolenia. Mimo to obie panie łączy klasa, styl i niekwestionowana uroda. I to właśnie z racji na te aspekty ich osobowości i aparycji zaproszono je do udziału we wspólnej kampanii wizerunkowej dla marki Badura. Jak obie sprawdziły się na planie sesji?

ZOBACZ: LEWANDOWSKA, HOLLAND, DUDA I GESSLER w rankingu 50 Najbardziej Wpływowych Polek

Już po raz drugi marka Badura przygotowała kampanię, w której klasyka łączy się z nowoczesnością, a moda ze stylem. W kampanii Badura Icons na sezon wiosna/lato 2017 wystąpiły dwie ikony piękna: ambasadorka marki - Aneta Kręglicka oraz topmodelka Magdalena Frąckowiak. Dzięki niezwykłej urodzie i osobowości obu bohaterek kampanii po raz kolejny udało się stworzyć serię zdjęć eksponujących atuty i ducha polskiej marki obuwniczej. Jak paniom poszło na planie sesji dla Badury?

Występując pierwszy raz w duecie, Aneta Kręglicka i Magdalena Frąckowiak w naturalny i pełen uroku sposób ukazały modne oblicze marki, ale i jej ponadczasowość. Mimo że obie panie wyróżniają się klasą i oryginalną urodą, reprezentują różne style i oblicza mody. Dokładnie tak samo jak różne linie butów marki Badura.

Kampania na sezon wiosna/lato 2017 była pierwszą tego typu współpracą Magdy Frąckowiak z tym polskim brandem. Modelka o nieprzeciętnej, charakterystycznej urodzie znana była wcześniej m.in. z kampanii Prady, Juicy Couture, Kenzo czy Lanvin, a także pokazów największych domów mody – Elie Saab, Balmain, Givenchy oraz Isabel Marant.

POLECAMY: PATRICIA KAZADI Zobacz gwiazdę za kulisami sesji do "Gali" [WIDEO]

Zupełnie inaczej było w przypadku Anety Kręglickiej. Ambasadorka marki już po raz kolejny z rzędu zachwyciła elegancją i ponadczasowym, dopracowanym w każdym detalu stylem na planie sesji zdjęciowej dla Badury.

Na niektórych zdjęciach panie pozowały razem. Na innych zaś wystąpiły osobno. Na wszystkich z  nich da się jednak odczuć eteryczną, delikatną atmosferę lub klimat pełen energii i seksapilu. Mimo różnych osobowości i doświadczeń, obie bohaterki prezentują klasę, pewność siebie i charyzmę. Z resztą przekonajcie się na własne oczy!

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia z najnowszej kampanii butów Badura Icons na sezon wiosna/lato 2017.

Które ujęcie podoba Wam się najbardziej? My już mamy swoje ulubione!

A pamiętacie jak niedawno Aneta Kręglicka pozowała do naszej okładkowej sesji? Wypadła różnie dobrze jak w sesji dla Badury?