Aneta Kręglicka to gwiazda nowej Gali. Nie mogło jej zabraknąć podczas 14. plebiscytu Róż Gali 2016. Tego wieczoru gwiazdy zaszalały ze swoimi stylizacjami. Kręglicka z pewnością postawiła tego wieczoru na oryginalność. Jak się prezentowała?

Róże Gali 2016 obfitują w zaskakujące, ciekawe i nietypowe kreacje. Gwiazdy w tym roku uległy modzie na dekolty na plecach. W takich stylizacjach pojawiły się między innymi Katarzyna Warnke czy Katarzyna Sowińska. W odważnej sukni pozowała Doda, ale i Emma Kiworkowa, której suknia idealnie podkreślała figurę.

ZOBACZ: Plejada gwiazd na Różach Gali 2016 [ZDJĘCIA]

Jedną z gwiazd, która pojawiła się na Różach Gali 2016 była Aneta Kręglicka. Modelka zapowiedziała zwycięzcę w kategorii Online. Wygranym w tej kategorii okazał się Michał Szpak. Modelka tuż przed samym wręczaniem statuetek pozowała na czerwonym dywanie. Jej kreacja wzbudziła ciekawość zgromadzonych gości. Dlaczego?

ZOBACZ: Michał Szpak zdobywcą Róży Gali w kategorii Online

Aneta Kręglicka na Różach Gali 2016 pojawiła się w czarnej kreacji w gwiazdki od Valentino. Ciekawym elementem tej stylizacji z pewnością była śnieżnobiała koszula z szerokimi rękawami, która przełamała elegancką suknię.

Zobaczcie w naszej galerii jak prezentuje się Aneta Kręglicka!