W przeciągu ostatnich trzech tygodni mogliśmy oglądać Anetę Kręglicką przy okazji aż czterech oficjalnych wyjść.  Za każdym razem wyglądała nieskazitelnie!

Najpierw Miss Świata 1989 zachwyciła jasną suknią podczas Balu TVN.Jak się okazało śnieżno-biała kreacja z naszytym smokiem z materiałowych łusek to dzieło jej wieloletniego przyjaciela i projektanta Maciej Zienia, który na początku tego tygodnia oficjalnie wrócił do mody swoim autorskim pokazem. Na tym wydarzeniu również nie mogło zabraknąć Anety, która ze wzruszeniem gratulowała projektantowi wielkiego powrotu. Co założyła na to wydarzenie?

Była modelka i businesswoman postawiła tego wieczoru na białą koszulę w małe białe kropki i czarną rozkloszowaną spódnicę. Oba ubrania oczywiście projektu Maciej Zienia. Do takiego zestawu gwiazda dobrała wysokie kozaki ze skóry i białą torebkę w kształcie ust.

Nie biel ale czerń okazuje się jednak być ostatnio ulubionym kolorem byłem Miss Świata. Udowodniła to swoimi kolejnymi dwoma innym wyjściami.Na prezentacji kolekcji butów Badura Icons zaprojektowanej przez nią samą pokazała się w czarnej sukience z nieco transparentnego materiału Isabel Marant, do której dobrała eleganckie czarne buty Badura własnego pomysłu.

Na czarny look piękna Aneta zdecydowała się także podczas prezentacji kolekcji Joanny Horodyńskiej dla marki Si-Mi.Na to wydarzenie wybrała jednak znacznie bardziej casualowy look. Złożyły się na niego obcisłe dżinsy, czarna koszula, beżowa torebka i łańcuszek z dużym, złotym kołem w funkcji zawieszki. Naszą uwagę najbardziej przykuły jednak okulary-muchy, niezwykle modne w latach 80-tych.

Które z tych wcieleń Anety Kręglickiej podoba Wam się najbardziej? Sądzicie, że fotomodelka lepiej wygląda w eleganckich, wytwornych kreacjach czy jednak w dżinsach i luźnej koszuli?