Aneta Kręglicka projektantką! Tak, to prawda, a efekty współpracy gwiazdy z jedną z marek możemy już podziwiać. Kręglicka jest polską Miss Świata, bizneswomen i osobą medialną, od lat kojarzoną z nienagannym stylem. To kobieta atrakcyjna, wykształcona, utożsamiana z elegancją, klasą i subtelną popularnością, która w Polsce częściej budzi respekt i szacunek. Aneta Kręglicka to też ikona stylu, kojarzona z modą, wielokrotnie wymieniana przez pisma kobiece jako najlepiej ubrana Polka, której elegancja jest tematem wielu artykułów i dyskusji. Teraz Kręglicka debiutuje w roli projektantki.

Aneta Kręglicka zaprojektowała kolekcję dla polskiej marki

Aneta Kręglicka zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję zatytułowaną Minimal dla polskiej marki L’AF. Ubrania zaprojektowane przez Kręglicką są skromne, klasyczne oraz oczywiście: minimalistyczne. Doskonale oddają styl Miss Świata. A co Kręglicka powiedziała o swojej pierwszej kolekcji?

Myślałam przede wszystkim o potrzebach współczesnej kobiety. O tym, w jaki sposób ona chciałaby się wyrażać, co pragnie zakomunikować poprzez ubiór. Jestem kobietą żyjącą w harmonii ze sobą i światem. Doskonale wiem, czego chcę. Od siebie, od innych i od życia. [...] Ta myśl towarzyszyła mi przy powstawaniu każdego z projektów MINIMAL. Kolekcja składa się zatem z elementów doskonale ze sobą współgrających. Daje przy tym możliwość tworzenia wielu różnych stylizacji, a jej komplementarność pozwala na poczucie swobody i wolności  w wyrażaniu siebie."

Zobacz kolekcję Anety Kręglickiej w naszej GALERII