Aneta Kręglicka, czyli Miss World 89, jedyna Polka, która zdobyła ten zaszczytny tytuł, została niedawno twarzą luksusowej marki kosmetycznej Obagi. Kręglicka zgadza się na współpracę tylko z tymi firmami, w których jakość wierzy, a Obagi jest jedną z nich. Idealna, promienna i gładka cera gwiazdy to zasługa wyjątkowego systemu pielęgnacyjnego OBAGI-C FX i NU-DERM FX z innowacyjnym Oligopeptydem-68, czyli składnikiem zwalczającym przebarwienia i zapobiegającym ich powstawaniu.

Cera o jednolitym kolorycie, pozbawiona nieestetycznych plamek to ideał, do którego dążą kobiety na całym świecie. Taka cera jest symbolem młodości i sprawia, że zawsze wyglądamy świeżo i promiennie. Dlatego w kosmetykach szukamy nie tylko składników, które wygładzą zmarszczki, poprawią jędrność i elastyczności skóry, ale także tych, które wyrównują kolor, likwidują przebarwienia i zapobiegają ich powstawaniu. Nowa linia pielęgnacyjna OBAGI kompleksowo zwalcza problem przebarwień, a także wygładza, rozjaśnia i ujędrnia cerę. Więcej o najnowszej ofercie OBAGI przeczytacie tutaj, także na Facebooku i Instagramie. 

Dzięki nowym systemom pielęgnacyjnym OBAGI-C FX i NU-DERM FX z innowacyjnym oligopeptydem-68 idealna cera w każdym wieku to już nie luksus, ale codzienność. Każda z nas może wyglądać tak perfekcyjnie, jak Aneta Kręglicka. To nie marzenie, to rzeczywistość.