Aneta Piotrowska zdobyła popularność w 2006 roku, kiedy to razem z Rafałem Mroczkiem zdobyła Kryształową Kulę 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Rozkochała w sobie nie tylko publiczność i jurorów, ale także samego aktora "M jak miłość". Jej kariera nabrała tempa, a tancerka została nawet zaproszona do sesji okładkowej do magazynu "Playboy". Związek pary nie przetrwał jednak zbyt długo, a po rozstaniu z Rafałem Mroczkiem, popularność Anety Piotrowskiej, znacząco spadła. Tancerka wyjechała z Polski i mieszkała m.in. w Kalifornii, Hong Kongu i Dubaju. Niedawno wróciła do kraju zupełnie odmieniona.

Aneta Piotrowska: jak dziś wygląda?

Aneta Piotrowska przeszła diametralną metamorfozę. 32-letnia tancerka jest dziś mamą 6-letniej Mai i, jak widzimy na jej Instagramie, fanką zabiegów poprawiających urodę. Piotrowska powiększyła usta i zmieniła rysy twarzy. Na swoim profilu tancerka nie ma problemu z pokazywaniem odważnych zdjęć, na których często pozuje topless. Aneta Piotrowska jest również właścicielką studia tańca i fitness, które otworzyła w Gdańsku. 

"Pomysł zrodził się we mnie po urodzeniu córki, gdy walczyłam z kilogramami, ale przede wszystkim wiąże się z tęsknotą za tańcem i sceną" - powiedziała tancerka rozmowie z 'Wyborczą'.

Zobaczcie metamorfozę Anety Piotrowskiej w naszej galerii --->