Aneta Todorczuk Perchuć dołączyła do ekipy serialu „Barwy szczęścia”  w czerwcu ubiegłego roku, Gwiazda wciela się w Dankę, która jest koleżanką Bożeny (w tej roli Marieta Żukowska), pracuje w pralni i jest molestowana przez swojego przełożonego.

Jak przyznaje Aneta Todorczuk-Perchuć, jest to rola drugoplanowa, ale bardzo ciekawa.

"Poruszamy ważny społecznie problem, moja Danka jest molestowana przez szefa. Ma bezrobotnego męża i dziecko, musi pracować, żeby utrzymać rodzinę. Miała dylemat: donieść policji, co się dzieje w miejscu pracy, czy znosić karygodne zachowanie przełożonego" – mówi aktorka.

Jak już wiedzą widzowie serialu Danka odważyła się złożyć doniesienie na policji na swojego szefa, Kasprzaka (Paweł Iwanicki). W marcowych odcinkach trwa dochodzenie ws. Kasprzaka. Przesłuchiwane są pracownice pralni oraz Bożena. Ta ostatnia, obawia się o przebieg sprawy kiedy widzi Kasprzaka wesoło rozmawiającego z jedną z przesłuchiwanych pracownic.

Sprawa trafia jednak Państwowej Inspekcji Pracy. W dniu decyzji ws. Kasprzaka przed siedzibą PIP czekają Danka i Bożena. Czy Kasprzak zostanie oczyszczony z zarzutów czy poniesie karę?

Dowiemy się już niebawem!