Aneta z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży! Uczestniczka piątej edycji zdobyła sympatię widzów i chociaż w programie nie znalazła szczęśliwej miłości, uczucie przyszło do niej niedługo po jego zakończeniu. Aneta Fojcik i Mateusz Rosga poznali się w rodzinnych stronach kobiety: -  Przyjechał kiedyś razem z moim znajomym, razem mieli zrobić coś na dachu. Tak poznałam Mateusza - powiedziała w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim". Oboje przyznają, że to było przeznaczenie i byli sobie pisani.

Aneta z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży

W listopadzie 2019 roku Aneta i Mateusz powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a teraz jak się okazuje, spodziewają się dziecka! Para zaopatrzyła się już w najpotrzebniejsze rzeczy do jego wychowania jeszcze zanim wybuchła pandemia koronawirusa. - Mąż postanowił, że będzie się mną opiekował i od dwóch tygodni jest już ze mną w domu. Wózek kupiliśmy wcześniej, a z ubrankami nie mam problemu, bo siostra ma sklep z ubrankami dla dzieci - mówi przyszła mama.

Para spodziewa się synka. Początkowo dziecko będzie musiało spać w ich sypialni, gdyż remont mieszkania po babci musieli przełożyć. - Mąż powtarzał - co będzie, to będzie, najważniejsze by było zdrowe. Jakby była córeczka to też byłaby "córeczka tatusia. [...] Mieszkanie jest małe, na razie [pokoik dziecka - przyp. red] będzie w naszej sypialni. Chcieliśmy remontować mieszkanie po babci, ale teraz trudno cokolwiek zrobić. Musimy to odstawić na spokojniejszy czas. Póki małe będzie w łóżeczku aż tak się nam nie spieszy. Te zakazy, ten koronawirus nie potrwa wiecznie - dodała szczęśliwa Aneta.