O tym, że Aneta Zając ma nowego partnera dowiedzieliśmy się w marcu. Relacja aktorki znanej głównie z roli Marysi w serialu "Pierwsza miłość" i tajemniczego biznesmena z Trójmiasta nabiera rozpędu. 19 kwietnia gwiazda obchodziła swoje 36. urodziny, co okazało się dla jej nowego chłopaka idealną okazją do zorganizowania niespodzianki, dzięki której będą mieli okazję spędzić romantyczne chwile we dwoje. Poza bukietem kwiatów mężczyzna podarował bowiem Anecie zaproszenie do luksusowego SPA.

- To była fantastyczna niespodzianka, tym bardziej, że pojadą tam oboje, w gronie najbliższych przyjaciół, by raz jeszcze uczcić jej urodziny - ujawnia magazynowi "Flesz" znajoma Anety Zając.

Kim jest nowy partner Anety Zając?

Na razie nie wiadomo, kiedy Aneta Zając zrealizuje swój urodzinowy prezent. Wiadomo jednak, że aktorka i jej ukochany najprawdopodobniej wybiorą się nad polskie morze - to właśnie stamtąd w końcu podobno pochodzi nowy chłopak gwiazdy. Z pewnością będzie to dla nich doskonały sposób na odreagowanie stresów ostatnich miesięcy. Przypomnijmy, że Zając miała się niedawno bardzo zdenerwować sytuacją, do której doszło podczas ostatnich urodzin jej synów. Sylwia Juszczak, czyli żona Mikołaja Krawczyka, publicznie nazwała bowiem w internecie dzieci swojego męża i jego byłej partnerki "synami". Aneta podobno długo nie mogła po tym dojść do siebie - chłopcy mają przecież swoją mamę i gwiazda nie życzy sobie, by ktoś niepotrzebnie mącił im w głowie. Na szczęście nowy związek jest tym, co teraz bardzo dobrze wpływa na aktorkę.

- Aneta ma teraz w sercu wiosnę i tryska energią, którą zaraża ludzi wokół - zdradza informator "Flesza".

Zdjęcia Anety Zając znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: AVICII Wiemy, jak zabił się didżej. Przed śmiercią dzwonił do rodziny!