Aneta Zając udziałem w "Tańcu z Gwiazda" zagwarantowała sobie renesans swojej kariery. Znana dotychczas głównie jako aktorka z serialu "Pierwsza miłość" i porzucona matka synów Mikołaja Krawczyka, Zając zaskoczyła wszystkich swoją osobowością i umiejętnościami tanecznymi.

- Nie kreowałam osoby, którą nie jestem - wyjaśniła gwiazda w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie". - Ludzie zaakceptowali więc prawdziwą Anetę, a ta świadomość dodała mi skrzydeł.

Ta dodatkowa energia to niejedyny skutek jej ostatnich sukcesów. Idą za nimi także wymierne korzyści finansowe, a te z pewnością przydadzą się Anecie Zając, której synowie wymagają kosztownej rehabilitacji. Na szczęście aktorka dostaje teraz sporo ofert i raczej nie może narzekać na brak zajęcia.

- Dostałam kilka ciekawych propozycji, które są obecnie rozpatrywane przez mój nowy menedżment. Stawiam pierwsze kroki we współpracy z firmą ASUS. Przygotowywany jest projekt związany z muzyką i notebookami serii N. Mam nadzieję, że współpraca z tą marką będzie ewoluowała w dobrym kierunku. Cieszę się też z mojej nowej roli teatralnej - zdradziła Zając.

Niestety, aktorka ma też trochę problemów, bo o zaległe wynagrodzenie upomina się jej niedawno zwolniona menadżerka.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Aneta Zając - Była menadżerka pozwie ją do sądu?