"Pierwsza Miłość" – co wydarzy się w jesiennym sezonie serialu Polsatu? W nadchodzącym sezonie bliska relacja Marysi (w tej roli właśnie Aneta Zając) i Ryszarda, któremu kobieta pomogła wyjść z bezdomności, okaże się bardzo bolesna w skutkach dla bohaterki. Po potrąceniu na parkingu Materskiego, Marysia trafia do aresztu. Więzienne życie da jej popalić. Za kratami zaprzyjaźni się z Celiną, która pomoże zaadaptować się jej w więziennym środowisku. Ku nieszczęściu Marysi w areszcie będzie przebywać również Lidia – psychopatka, która znęcała się nad swoim synem. Interwencja Marysi zaowocuje pozbawieniem praw rodzicielskich Lidii. W areszcie będzie czekał na nią jednak wyrok. Lidia zmieni życie Marysi w piekło…

Aneta Zając trafiła do więzienia!

Jak Marysia (Aneta Zając) poradzi sobie w więziennej rzeczywistości? Czy dzięki wsparciu najbliższych kobieta wyjdzie na wolność? O tyk przekonamy się już po wakacjach!

Dalsze losy Marysi możecie śledzić na antenie Telewizji Polsat już od września. Będziecie oglądać „Pierwszą Miłość” po wakacjach?