Kariera Anety Zając nie nabrała po jej wygranej w "Tańcu z Gwiazdami" takiego rozpędu, o jakim marzyła aktorka. Zamiast propozycji ról w nowych produkcjach i licznych kontraktów reklamowych, Zając musiała obserwować, jak jej rywalka z parkietu, Joanna Moro, osiąga sukces dzięki roli w serialu "Blondynka".

Wszystko wskazuje na to, że Zając bardzo chciałaby utrzymać rozgłos, jaki dało jej zdobycie Kryształowej Kuli. Z tego powodu aktorka rozważa ponoć nawet... wzięcie udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej!

Jak donosi bowiem serwis "Pudelek.pl", menadżerki Anety Zając od kilku tygodni negocjują dla niej okładkę "Playboya", która miałaby ukazać się na rynku tuż po Nowym Roku. Niestety, wyciek tej informacji do mediów może sprawić, że rozmowy zostaną zerwane.

- Obecnie trwają negocjacje a to, że ta informacja wyciekła do mediów może jeszcze wiele zmienić. To nie byłby pierwszy raz kiedy rozmowy zostają zerwane w takim momencie - zdradził informator strony.

Jesteście ciekawi, czy Aneta Zając rzeczywiście zdecyduje się na taki krok? Aktorka dotychczas raczej bardzo strzegła swojej prywatności.

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Aneta Zając - Jej kariera nie stanęła w miejscu?