Sezon wakacji w pełni. Piłkarze od dawna wylegują się na zagranicznych plażach, rozkoszując się wymarzonym wypoczynkiem. Anna i Robert Lewandowscy od kilku tygodni wypoczywają w Grecji, Wojciech i Marina Szczęśni aktualnie wypoczywają w gorącej Kalifornii, a Artur Milik z ukochaną Jessicą Ziółek właśnie zakończyli wypoczynek w Barcelonie.

Zobacz: Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek razem na wakacjach w Barcelonie [ZDJĘCIA] 

Większość polskich gwiazd postanowiła wykorzystać chwilę wolnego, by zrobić sobie wakacje. I tak Klaudia Halejcio i Tomasz Barański wyjechali na egzotyczne wakacje na Bali, Kasia Warnke i Piotr Stramowski wypoczywają w USA, a Edyta Górniak wraz z synem regenerują siły w Malibu.

Zobacz: Kasia Warnke i Piotr Stramowski na wakacjach w USA. Towarzyszy im doktor Krzysztof Gojdź [ZDJĘCIA]

Aneta Zając w towarzystwie kolegów z Tańca z Gwiazdami, czyli Rafała Maseraka i Jana Klimenta wybrali się w odwiedziny do Stefano Terrazzino na rodzinnej Sycylii. Towarzystwo korzysta z uroków Sycylii, bawiąc się nad brzegiem morza i wygrzewając  w słońcu.

Zobacz: Jan Kliment, Rafał Maserak, Stefano Terrazzino Zobacz, jak bawią się na wspólnych wakacjach na Sycylii. Jest gorąco i wesoło

Aneta Zając podzieliła się z fanami zdjęciami z wakacjami. Do tej pory aktorka wrzucała na Instagrama zdjęcia w towarzystwie znajomych czy zza kulis serialu Pierwsza miłość. Tym razem aktorka zaskoczyła internautów.Aneta Zając dodała bardzo odważne zdjęcie w kuszącej pozie.

Niedawno zdjęciami w stroju kąpielowym pochwaliła sięKatarzyna Cichopek nazywana przez fanów sexy mamą. Dziś wielu mówi, że ten tytuł powoli kradnie jej Aneta Zając.  Aktorka jest szczęśliwą mamą dwóch bliźniaków, świetnie sprawdza się w roli mamy, a figury może pozazdrościć jej nie jedna kobieta!

Przeczytaj także: Katarzyna Cichopek sexy mama znów zaskakuje. Musicie zobaczyć te zdjęcia >>