Aneta Zając do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Jej siedmioletni związek z Mikołajem Krawczykiem, którego owocem są bliźniacy Robert i Michał, zakończył się w 2012 roku w atmosferze kłótni i walki o alimenty. Od tamtego czasu media łączyły aktorkę z kilkoma partnerami, w tym z ojcem dziecka Anny Wendzikowskiej, jednak ona sama unikała komentowania plotek na temat swoich związków. Teraz wiele wskazuje na to, że Aneta Zając znów się z kimś spotyka i jest bardzo szczęśliwa.

Aneta Zając ma nowego partnera

Niedawno na Instagramie Anety Zając pojawiło się nagranie, na którym szła za rękę z tajemniczym mężczyzną. Para spędzała romantyczne chwile na Mazurach, a prasie plotkarskiej już udało się dowiedzieć więcej na temat nowego wybranka gwiazdy.

- Owszem, Aneta jest zakochana, mniej więcej od dwóch miesięcy. To dopiero początek związku, ale świetnie rokuje na wspólną przyszłość - cytuje znajomego aktorki "Flesz".

Portal "Party" dodaje, że para poznała się dzięki wspólnym znajomym, a partner Anety Zając nie jest związany z show-biznesem i nie zależy mu, aby pokazywać się z ukochaną na ściankach. Oboje mieszkają w Warszawie i chcą jak najdłużej utrzymać swoją relację z dala od blasku fleszy.

Serdecznie gratulujemy!