Wiosną tego roku na antenie TVN zobaczymy kolejną, już 3. edycję show "Top Model". W tym samym czasie odbędzie się wielki finał światowego konkursu "Top Model Worldwide", w którym bierze udział Polka - Angel Oliferuk. Czy ma szansę na 1. miejsce? O tym przekonamy się 13 kwietnia.

Faktem jest, że Angel od lat interesuje się modelingiem i ma perfekcyjne warunki, żeby zostać światową top modelką. Jest wysoka, ma aż 189 cm wzrostu oraz jest bardzo szczupła. Swoją karierę próbowała rozpocząć w Polsce, gdy miała 16 lat. Niestety, polskim agencjom modelek nie spodobała się, dlatego tuż po ukończeniu licencjatu na warszawskiej uczelni SGGW wyruszyła do USA na Florydę.

Tam rozpoczęła współpracę z agencją Fort Myers. - Już w następny weekend miałam naukę chodzenia, pozowania, reklamy i aktorstwa, a po trzech tygodniach dostałam się na pierwszy pokaz mody w największym centrum handlowym Dillards - powiedziała Angel.

W ciągu 8 miesięcy od podpisania kontraktu z agencją Angel Oliferuk zaczęła pojawiać się na pokazach i sesjach zdjęciowych takich projektantów i marek, jak: Vera Wang, Helen Gerro Couture, Zambony Haute Couture, Edward Dillard, Eric Designs, Franovik Designs, Papillion Designs oraz White House and Black Market.

Obecnie Angel przebywa w Polsce i mogliśmy podziwiać ją na wernisażu Anny Powierży, zorganizowanym przez fundację Herosi.