Angelika Karwowska z "Projekt Lady" jest lesbijką? Uczestniczka pierwszego sezonu hitowego programu Małgorzaty Rozenek-Majdan pokazała na swoim profilu na Instagramie wspólne zdjęcia ze swoją dziewczyną z wycieczki do Islandii. Skąd wiadomo, że łączy je coś więcej niż przyjaźń? Na jednym z opublikowamych w sieci selfie Angela otrzymuje od dziewczyny buziaka. Z kolei na innym zdjęciu czule się przytulają na tle przepięknej zorzy polarnej. Finalistka "Projekt Lady" również poniekąd potwierdziła te domysły odpowiadając na komentarz fana pod jednym ze swoich postów.

 - Cudownie! Piękne, młode, zakochane ;) - Angelika od razu podziękowała za te miłe słowa.

ZOBACZ: AZJA EXPRESS 2 Kto już odpadł z programu?

Angelika Karwowska z dziewczyną na Instagramie

Angelika Karwowska była jedną z dziewczyn, które przeszły w pierwszym sezonie "Projekt Lady" największą metamorfozę. Widzowie programu pokochali ją za jej niesamowite poczucie humoru i zaangażowanie w naukę zasad savoir vivre, co nie umknęło uwadze mentorek i doprowadziło ją do ścisłego finału. Zdjęcia Angeliki z "Projekt Lady" z jej dziewczyną znajdziecie już teraz w naszej GALERII.

Przypomnijmy, że ostatnio było głośno także o coming oucie uczestniczki drugiej edycji "Projekt Lady". Kaja Kajuth, która podobnie jak Angelika znalazła się w finałowej trójce, dała do zrozumienia swoim fanom, że jest lesbijką już po zakończeniu programu w osobistym wpisie na Instagramie.