Angelika Mucha w ciągu roku wystąpiła w aż dwóch programach telewizyjnych. Po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" influencerka znana w sieci jako Littlemooonster96 przyjęła zaproszenie do czwartego sezonu "Agent Gwiazdy". Kończąca w lutym 21 lat blogerka, którą obserwuje na Instagramie ponad milion użytkowników, wystąpiła tam w parze z Damianem Kordasem, czyli zwycięzcą czwartej edycji programu "MasterChef". Skąd się znają i co tak naprawdę ich łączy? Sprawdź poniżej.

Angelika Mucha i Damian Kordas w Agent Gwiazdy 4

Angelika Mucha i Damian Kordas poznali się parę lat temu przez wspólnych znajomych. Przedstawił ich sobie ich wspólny menedżer, Dominik Borkowicz. Młodzi znaleźli wspólny język i szybko się ze sobą zaprzyjaźnili. Angelika nie ukrywa, że Damian nie tylko daje jej wskazówki kulinarne, ale też od czasu do czasu sam coś dla niej gotuje np. jej ulubione kluski śląskie. W ostatnim czasie fani i media zaczęli się zastanawiać, czy przypadkiem uczestników "Agenta Gwiazdy 4" nie łączy coś więcej. Mucha zapewnia, że z jej strony to tylko przyjaźń. A co na to Damian?

- Długo się już przyjaźnimy. Teraz wzięliśmy udział razem w programie "Agent", więc tam spędzaliśmy ze sobą 24 godziny na dobę, więc takie sytuacje też na pewno zbliżają - powiedział zwycięzca "MasterChef w rozmowie z JastrząbPost.

Co ciekawe, na pytanie dziennikarki, czy jest więc szansa, że jego przyjaźń z Littlemooonster96 ma szansę przerodzić się w związek, Damian odpowiedział następująco:

- Przez żołądek do serca. Już razem gotowaliśmy więc... - zaśmiał się młody kucharz.

Dziennikarka szybko podchwyciła temat i zapytała go jeszcze, czy w takim razie Andżelika mu się podoba.

- Angelika jest piękną dziewczyną, więc oczywiście - stwierdził krótko.

Byłaby z nich ładna para? Zobacz zdjęcia Angeliki Muchy i Damiana Kordasa z "Agenta" i nie tylko w GALERII >>