Angelika Mucha ponownie spotkała Justina Biebera! Jak do tego doszło? Jedna z najpopularniejszych Polek w serwisach społecznościowych podczas swojej kolejnej wizyty w Stanach Zjednoczonych postanowiła maksymalnie zwiększyć szanse na spotkanie swojego idola i... we wtorek udała się pod jego aktualne miejsce zamieszkania w Los Angeles. W wyprawie pod dom gwiazdora blogerce towarzyszył jednak nie tylko znajomy, ale także tysiące internautów. Littlemooonster96 postanowiła bowiem transmitować wszystko na żywo na swoim Instagramie, który śledzi już przeszło 1,2 mln użytkowników serwisu. Co się wydarzyło podczas tej ekscytującej relacji?

ZOBACZ: KYLIE JENNER zastanawia się, jak jej dziecko ma się zwracać do Caitlyn. Babciu czy dziadku?

Angelika Mucha podała rękę Justina Bieberowi

Angelika Mucha przerwała swoją transmisję w momencie, gdy zorientowała się, że Justin Bieber rzeczywiście jest w pobliżu. Z tego powodu na Instagramie nie znalazły się ujęcia, na których byłoby go widać. Littlemooonster96 opowiedziała jednak ze szczegółami przebieg tego spotkania i swojej rozmowy z idolem. Wyraźnie nie potrafiła ukryć emocji.

Czaicie to, Justin Bieber podał mi rękę! Co się właśnie wydarzyło w moim życiu. Zapytał, skąd jesteśmy... Powiedzieliśmy, że z Polski. Całe życie czekałam na ten moment! On jest taki piękny, że sobie tego nie wyobrażacie - wyznała na Instagramie.

Blogerka zdradziła też, w jakim Justin był humorze i jak zachowywał się na żywo w prywatnej sytuacji.

Na początku nawet się nie obrócił i mówił tyłem, ale potem się odwrócił... Podał mi rękę i się przedstawił! Powiedziałam Angelika, a on: "Justin". Jakbym go nie znała! Nie wierzę, nie... Ja nie wracam do Polski. On był w klapkach! Ja nie wierzę, on idzie ze mną. Trochę był nie w humorze - powiedziała Littlemooonster96.

Angelika Mucha znana jest jako jedna z najbardziej zwariowanych fanek Justina Biebera. Jak jednak wynika z licznych komentarzy w internecie, wielu jej obserwatorów wciąż trochę dziwi się, że prawie 20-letnia dziewczyna posunęła się do wyczekiwania na swojego ukochanego wokalistę pod jego apartamentem. Co sądzicie o zaangażowaniu z jakim Littlemooonster96 stara się zbliżyć do Justina Biebera?

Zdjęcia Angeliki Muchy z Los Angeles i nie tylko znajdziecie w naszej GALERII >>>