Angelika Mucha to jedna z pierwszych gwiazdek polskiego YouTube'a. Swój kanał o nazwie Littlemooonster96 założyła w 2012 roku, czyli w czasach, gdy jeszcze nikomu nie śniło się o tym, że popularni twórcy internetowi się staną się wkrótce pełnoprawnymi celebrytami. Najsłynniejsza fanka Justina Biebera w naszym zaliczyła występ w programach "Taniec z Gwiazdami" i "Agent Gwiazdy", a na swoim profilu na Instagramie zgromadziła już półtora miliona obserwatorów.

ZOBACZ: Taniec z Gwiazdami - uczestnicy odwiedzili swoje rodzinne strony! Jak mieszkali Popek, Kaczoruk i LittleMooonster96?

Garderoba Littlemooonster96

Z biegiem czasu to właśnie Instagram stał się dla Littlemooonster96 głównym kanałem komunikacji z fanami oraz źródłem dochodu. Liczne współprace z dużymi markami oraz prowadzenie własnej firma odzieżowej dość szybko pozwoliły Angelice odłożyć pieniądze na zakup swojego pierwszego mieszkania w Warszawie. Jeden z pokojów 22-latka w całości przeznaczyła na swoją wymarzoną garderobę.

W centralnym punkcie pomieszczenia znalazła się największa duma i radość idolki polskich nastolatek - kolekcja jej luksusowych torebek.

- Właśnie wzięłam się za układanie moich torebek. Powiem wam, że czuję się po prostu, jakbym mieszkała w jakimś sklepie. Podzieliłam to sobie wszystko, jak widzicie, markami - wyznała na InstaStories, nie kryjąc ekscytacji.

Na trzech półkach influencerka wyeksponowała swoje największe "perełki" - modne modele od Louis Vuitton, Balenciagi, Gucciego i Chanel.

W garderobie Littlemooonster96 znalazło się też miejsce na rzeczy z metką znacznie bardziej przystępnych cenowo marek. Jedną z szuflad celebrytka wyłożyła po brzegi swoją ukochaną bielizną od Victoria's Secret.

Spodziewaliście się, że wyrośnie z niej taka fashionistka?

Zobacz, jak prezentuje się ulubiony kącik w świeżo urządzonej garderobie Angeliki Muchy już teraz w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Littlemooonster96 wyprawiła huczne urodziny w klimacie Las Vegas. Niespodzianką był występ Żabsona