Angelika Mucha spełniła swoje kolejne wielkie marzenie. Blogerka, znana w internecie pod pseudonimem Littlemooonster96, spotkała jednego ze swoich największych muzycznych idoli, Shawna Mendesa. 20-letni autor hitu "Treat You Better" we wtorek rano przyjechał do Krakowa na swój pierwszy koncert przed polską publicznością. Uczestniczka programu "Agent Gwiazdy 4" nie mogła przepuścić tej okazji na spotkanie piosenkarza i zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby znaleźć go w Krakowie. Plan 21-latki powiódł się w stu procentach - Mucha zobaczyła się z Mendesem na kilka godzin przed jego występem w Tauron Arenie, a na dowód zamieściła już na Instagramie pamiątkowe grupowe selfie z gwiazdorem i swoimi koleżankami.

Co się stało? Co się stało? Mogę to powiedzieć oficjalnie, co zrobiłyśmy właśnie? Spotkałyśmy Shawna Mendesa! Popłaczę się. Nie, opanuję się... ale nie, nie opanuję się! Nie wierzę w to. On jest taki cute - relacjonowała na InstagramStories. - Sam wyszedł i mówi: "O, chcecie sobie zrobić zdjęcie?". My nawet nie zdążyłyśmy czegokolwiek powiedzieć. Ja się cała trzęsę. Widziałam go jak ćwiczy na siłowni! - dodała.

Jak Littlemooonster96 spotkała Shawna Mendesa?

Littlemooonster96 ma wyraźną słabość do młodych kanadyjskich piosenkarzy, Przypomnijmy, że o influencerce po raz pierwszy zrobiło się głośno w polskich mediach pod koniec 2016 roku po jej spotkaniu z Justinem Bieberem. Co ciekawe, Shawna Mendesa pomogła jej odszukać ta sama koleżanka, która ponad dwa lata temu była z nią na lotnisku w Krakowie, gdzie doszło do słynnego już "dotknięcia dłoni Justina".

Choć Angelika nie ukrywa, że spotkanie z gwiazdorem nie było przypadkowe, to tym razem dziewczyny miały naprawdę spore szczęście. Pod halą koncertową udało im się dowiedzieć, że Shawn będzie się wkrótce wybierał na siłownię. Gdy więc pod jednym z krakowskich salonów fitness zobaczyły charakterystycznego vana wokalisty i jego ekipy, wiedziały już, że artysta jest w środku i wystarczyło, że zaczekały na niego przed wejściem.

- Wam się wydaje, że ktoś do nas zadzwonił i w minutę wiedziałyśmy, dokąd jechać. Prawda jest taka, że od 24 godzin my praktycznie nie śpimy. Na vlogu będziecie mieć dowód tego, jak tak naprawdę udało nam się go spotkać, bo na samym końcu był to totalny przypadek i fart. Wiedziałyśmy, że pójdzie na siłownię, ale nie wiedziałyśmy na którą. Po prostu jechałyśmy drogą i zobaczyłyśmy jego vana - wyjaśniła na InstaStories.

Zobacz zdjęcia Angeliki Muchy z Shawnem Mendesem w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Littlemooonster96 - kim jest Angelika Mucha, blogerka, która spotkała Justina Biebera?

ZOBACZ: Shawn Mendes w samej bieliźnie. Został gwiazdą kampanii Calvin Klein