Angelika Mucha w ostatnich latach dała się poznać jako prawdziwa miłośniczka imprez. Zanim światem zawładnęła pandemia koronawirusa, stała bywalczyni modnych warszawskich klubów nawiązała nawet współpracę ze swoim ulubionym lokalem, organizując cykl własnych eventów pod nazwą LittleMooonster Tour.

ZOBACZ: Littlemooonster96 urządziła imprezę w klimacie Las Vegas. Niespodzianką był występ znanego rapera

Impreza urodzinowa Littlemooonster96

Uczestniczka programów "Taniec z Gwiazdami" i "Agent Gwiazdy" w ostatnich miesiącach otwarcie mówiła, że całonocne wyjścia na miasto to jedna z rzeczy, za którymi w obecnej rzeczywistości tęskni najbardziej. Najsłynniejsza fanka Justina Biebera w Polsce postanowiła więc godnie uczcić swoje 23. urodziny i wyprawić huczną imprezę.

Na urodzinowym przyjęciu Angeliki nie zabrakło innych znanych osobistości ze świata mediów społecznościowych. Jedną z osób, z którą tamtego wieczoru bawiła się młoda celebrytka, była uczestniczka wiosennej edycji programu "Dance Dance Dance", influencerka Ola Nowak.

Na udostępnionych w sieci nagraniach widzimy, jak partnerka Damiana Kordasa w nowym sezonie tanecznego show telewizyjnej TVP2 szaleje z solenizantką, dzierżąc w dłoniach gigantyczny tort dla koleżanki i tańcząc z nią w rytm idealnie dopasowanego do okazji przeboju Seleny Gomez pt. "Birthday".

Poza najbliższymi przyjaciółkami "Littlemooonster96" na imprezie pojawił się też m.in. nazywany "trenerem gwiazd" Tadeusz Gauer.

Zobacz zdjęcia z 23. urodzin Angeliki Muchy w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Oto uczestnicy "Dance Dance Dance 3". Sprawdź, kto wystąpi w nowej edycji tanecznego show