Angelina Jolie od lat na równi z aktorstwem spełnia się w roli filantropki i aktywnej działaczki ONZ-u, walczącej z biedą i wykluczeniem wśród dzieci dotkniętych wojną i głodem.

Gwiazda i jej mąż, Brad Pitt, są też rodzicami sześciorga dzieci, z czego troje zostało przez nich adoptowane z różnych ogarniętych konfliktami miejsc na świecie. Jak donoszą jednak amerykańskie media, teraz do rodziny Jolie-Pittów mogła dołączyć jeszcze jedna pociecha!

Tabloidy za oceanem informują bowiem, żeAngelina Jolie i Brad Pitt w sekrecie adoptowali siódme dziecko, synka, którego aktorka poznała w czasie jednej ze swoich wizyt w obozie dla uchodźców z ogarniętej wojną domową Syrii. Moussa, bo tak nazywa się 2-latek, miał przebywać w obozie w Turcji, który niedawno odwiedziła Jolie.

- Moussa był uśmiechnięty od ucha do ucha i gdy zobaczył, że sytuacja uchodźców poruszyła Angelinę do łez, podszedł do niej i otarł jej łzy - zdradził informator magazynu "Woman's Daily". - Angie pocałowała go w głowę i spędziła z nim praktycznie całą resztę swojego pobytu w obozie.

Jolie i Pitt pobrali się w sierpniu zeszłego roku. Przedstawiciele pary nie skomentowali jeszcze rewelacji na temat powiększenia ich rodziny.

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Angelina Jolie - Najbardziej Podziwianą Kobietą Świata!