Angelina Jolie (41) i Brad Pitt (52) rozwodzą się. Taką sensacyjną wiadomość podał dziś amerykański serwis RadarOnline. Podobno poszło o metody wychowawcze. Angelinie nie podoba się, jak Brad wychowuje ich szóstkę dzieci (troje biologicznych i troje adoptowanych). Nie wiadomo jednak dokładnie, jakie aspekty wychowania gwiazda ma na myśli. Jak grzmią zagraniczne media, to Angelina Jolie wystąpiła o rozwód. Jolie zażyczyła też sobie pełnego prawa do wyłącznej opieki nad dziećmi. Pozew aktorki datowany jest na 15 września 2016 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Angelina Jolie wyznała, że nigdy nie chciała mieć dzieci

O kłopotach w związku Angeliny i Brada Pitta mówiono już od jakiegoś czasu. Ich wspólny film By The Sea okazał się finansową i frekwencyjną klapą, krytycy nie pozostawili na nim suchej nitki. Plotkowano także o problemach finansowych, kłótniach o złą dietę Angeliny, przez którą jej waga wciąż drastycznie spadała, a Bradowi przypisywano romans z partnerką z planu, Marion Cotillard.

Geyer Kosinski, menedżer Angeliny Jolie, powiedział portalowi E! Entertainment:

"Angelina zrobi wszystko, by chronić dobro jej dzieci. Prosi o poszanowanie prywatności swojej rodziny w tym trudnym czasie."

Doniesienia potwierdził także prawnik reprezentujący Angelinę Jolie, Robert Offer. Zapewnił, że aktorka podjęła tę dramatyczną decyzję "dla dobra swojej rodziny".

Informację o rozwodzie Brada i Angeliny potwierdza też nagrodzony Oscarem aktor John Voight, ojciec Angeliny Jolie. Wyznał mediom, że skoro jego córka porwała się na tak drastyczny krok, to z pewnością chodzi o coś poważnego.

Jak myślicie, czy to już naprawdę koniecBrangeliny...?

Przypomnijmy, że 23 sierpnia Brad Pitt i Angelina Jolie obchodzili ledwie drugą rocznicę ślubu. Para pobrała się po cichu w swojej willi we Francji w 2014 roku. Angelina miała na sobie suknię projektu domu mody Versace, pokrytą zabawnymi malunkami swoich dzieci.

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta jest wielkim zaskoczeniem nie tylko w środowiskach Hollywood, ale też dla całego świata. Para uchodziła za wyjątkowo zgodną, zdawało się, że łączy ich ta sama filozofia życia. Wszyscy bardziej martwili się pozostawiającym wiele do życzenia stanem zdrowia Angeliny, niż tym, że nie układa jej się w małżeństwie. Pozew Jolie to przykra niespodzianka dla wszystkich.

ZOBACZ TAKŻE:Rozwód roku? Johnny Depp ostatecznie rozstał się z Amber Heard. Przelał na jej konto osiem milionów dolarów!