W 2006 roku Brad Pitt mówił w wywiadach, że weźmie ślub z Angeliną Jolie dopiero wtedy, gdy wszyscy ludzie, bez względu na orientację seksualną, będą mieli prawo do zalegalizowania swoich związków. Oprócz tego, gwiazdor chciał, by w Kalifornii zostały przywrócone małżeństwa homoseksualne. Jak wiadomo, właśnie do tego doszło.

Wobec tego, amerykańskie media zaczęły spekulować, czy Brad Pitt i Angelina Jolie dotrzymają słowa sprzed lat i w końcu ustalą datę ślubu! Ponoć bardzo prawdopodobne jest, że ich ślub odbędzie się jeszcze w 2013 roku! - Ślub stulecia może odbyć się tego lata - powiedział jeden z współgospodarzy amerykańskiego programu plotkarskiego "Tabela Gossip". - Brad i Angelina faktycznie ustalili datę ślubu - dodał.

Brad Pitt i Angelina Jolie oficjalnie zaręczyli się w kwietniu 2012 roku. Od tego czasu media nieustannie podają informacje o zbliżającym się ślubie gwiazdorskiej pary. Zapewne wszyscy z niecierpliwością czekają, by zobaczyć Angelinę w suknie ślubnej! Ciekawe, kto zaprojektuje jej ślubną kreację?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Angelina Jolie i Brad Pitt chcą mieć więcej dzieci!