Jego małżeństwo z Jennifer Aniston szybko się rozpadło. Dziś jego wieloletni związek z Angeliną Jolie również należy do przeszłości. Angelina Jolie i Brad Pittto jedna z najpiękniejszych par w Hollywood, która powoli odchodzi w niepamięć. Wspólnie wychowują sześcioro dzieci, udzielają się charytatywnie, a nawet produkują filmy. Ich związek od samego początku wzbudzał emocje. Dziś należy do przeszłości.

Angelina Jolie i Brad Pitt poznali się na planie filmu "Pan i Pani Smith", w którym grali ...małżeństwo. Nikt nie przypuszczał, że za kilka lat będą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par na całym świecie. Ich związek początkowo odbierano jako promocję filmu. Co więcej, w tym samym roku rozpadło się małżeństwo Brada z Jennifer Aniston. Spekulowano, że za rozpad ich związku odpowiada właśnie Jolie. Choć przyczyny ich rozwodu do dziś nie są do końca znane, aktor wiele razy powtarzał, że z Angeliną związał się dopiero po rozwodzie z Jennifer. Niestety, plotka szybko zaczęła żyć własnym życiem zwłaszcza, że Angelina miała wówczas opinię skandalistki. Na koncie miała już małżeństwo z Jonnym Lee Millerem, którego poznała na planie filmu "Hakerzy", oraz związek z Billy'm Bobem Thorntonem (także poznali się na planie filmu - "Zmęczenie materiału"), a wywiadach często powtarzała, że jest biseksualna. Czy ich związek był więc tylko chęcią wypromowania filmu? Z całą pewnością nie.

Para nigdy publicznie nie wypowiadała się na temat tego, na jakich zasadach działa ich związek. Początkowo nie potwierdzali nawet łączących ich stosunków, ale chętnie pojawiali się razem na imprezach pozując z uśmiechami na twarzach. W końcu prasa sama ogłosiła ich parą, nadając im miano "Brangelina".

Gdy niecały rok później Angelina ogłosiła, że jest w ciąży z Bradem,był to pierwszy raz, gdy aktorka oficjalnie przyznała się do związku. Media nie przestawały spekulować, czy aktor przypadkiem nie dopuścił się zdrady Jennifer.Sprawa nabrała rumieńców, gdy Angelina w jednym z wywiadów spontanicznie wyznała, że z Bradem zakochali się w sobie właśnie na planie filmu "Pan i Pani Smith" (gdy Pitt był jeszcze oficjalnie z Aniston), natomiast Jennifer odniosła się do sprawy, stwierdzając, że Angelina "zachowała się bardzo niefajnie".

Konflikt Aniston kontra Jolie ostatecznie ucichł, gdy w 2008 roku Angelina znów potwierdziła, że jest w ciąży. Tym razem bliźniaczej. Media znów miały używanie. A co do tego, że Angie i Brada połączyła wielka miłość, nikt nie miał już wątpliwości. Jolie zaczęła stale towarzyszyć Bradowi na oficjalnych wyjściach, para stała się nierozłączna.

W 2012 roku para ogłosiła zaręczyny, a dwa lata później w prywatnej posiadłości we Francji wzięła ślub. Towarzyszyli im tylko najbliżsi, a obrączki podawały ich dzieci. Angelina miała na sobie suknię ślubną domu mody Versace, którą jej pociechy przyozdobiły swoimi rysunkami. Dziś Angelina i Brad wspólnie wychowuje szóstkę dzieci: trójkę biologicznych oraz trójkę adoptowanych, a zagraniczne media spekulują, że będą kolejne adopcje. Związek pary uważany jest za jeden z najczęściej opisywanych tematów w prasie plotkarskiej. Dlaczego? Ostatnio powodów do plotek z pewnością dostarcza im chorobliwe szczupła sylwetka Angeliny Jolie. Jedni podejrzewają, że aktorka choruje na anoreksję. Inni, że powoli przegrywa walkę z nowotworem, a poddanie się zabiegowi usunięcia jajników i jajowodów na niewiele się zdało...

Jakiś czas temu padały kolejne oskarżenia, próbujące zniszczyć związek Brada i Angeliny. Zagraniczne tabloidy informowały, że relacja, jaka podobno łączy Brada z Marion Cotillard nie jest jedynie związkiem czysto platonicznym. Podobno podczas kręcenia filmu "The Five Second of Silence" między Bradem a Marion zrodziło się uczucie. Mówi się, że mimo odwiedzin Angeliny i dzieci na planie filmu, Pitt czuł się samotny, co zbliżyło go do nagrodzonej Oscarem francuskiej aktorki. Co więcej, zagraniczne tabloidy twierdziły, żedomniemany romans małżonka doprowadził do tego, że Angelina Jolie tak drastycznie chudnie. To jednak nie wszystko. Media spekulowały, że innym powodem kryzysu w związku pary może być... dziecko Brada! Jak podaje "India Times" aktor podobno podarował swoje nasienie piosenkarce Melissie Etheridge i jej partnerce Julie Cypher. Wszyscy zastanawiali się, czy faktycznie w związku pary jest aż tak źle, a może to złośliwi próbują zakłócić ich spokój? 

Brad Pitt zawsze wypowiada się na temat Angeliny Jolie w samych superlatywach. Gdy przechodziła trudne chwile, żarliwie ją wspierał, rzadko pojawiał się bez ukochanej na czerwonym dywanie, a gdy już to robił, mówił tylko o niej. I jedno trzeba mu przyznać - związek z Jolie należy do najdłuższych relacji, jakie udało mu się zawiązać. 

Niestety okazuje się, że związek Brada Pitta i Angeliny Jolie należy do przeszłości! 23 sierpnia Brad Pitt i Angelina Jolie obchodzili drugą rocznicę ślubu.Niestety ich małżeństwo dobiegło końca. Pozew o rozwód wniosła sama Angelina. Dlaczego? Podobno aktorce nie podoba się, jak małżonek wychowuje ich szóstkę dzieci (troje biologicznych i troje adoptowanych). Rozstanie potwierdził już Brad Pitt rozstanie w wywiadzie dla magazynu People.To z pewnością będzie najgłośniejszy rozwód tego roku.

Dziś mówi się, że u boku Brada Pitta miejsce Angeliny zastąpiła kolejna aktorka. Podobno Brad Pitt umawia się z ...Kate Hudson! Jak na razie informacje nie zostały potwierdzone, para się spotyka, ale mówi się, że są tylko przyjaciółmi.  

Zobaczcie w naszej galerii wszystkie kobiety Brada Pitta!