Angelina Jolie ma nowego chłopaka! To dopiero sensacyjna wiadomość! Dopiero co gwiazda udzieliła dwóch emocjonalnych wywiadów, w których mówiła ciepło o swoim mężu, Bradzie Pittcie, a już do mediów przedostały się jej zdjęcia z (prawdopodobnie) nowym partnerem. Angelinę u boku nowego mężczyzny życia paparazzi uchwycili w Kambodży. Para opuściła razem luksusowy hotel, by udać się na wspólne zakupy na targ w Kambodży. Później dołączyli do nich dzieci Brada i Angeliny. Co więcej, nowy partner Jolie podarował jej oraz bliźniakom Vivienne i Knoxowi złote bransoletki (podobno całkiem sporo warte!). Podczas wspólnego wyjścia z twarzy Angeliny Jolie nie schodził uśmiech. Zaznaczamy, że nie było to wyjście oficjalne - zarówno Angelina, jak i jej domniemany nowy partner byli ubrani swobodnie, ona w jasną sukienkę, na którą zarzuciła lekki blezer, a on w luźne dżinsy, znoszony t-shirt, zaś przez ramię miał przewieszoną dużą sportową torbę. Czy wiadomo już, kim jest nowy ukochany Angeliny Jolie?

Na razie w sieci krążą tylko ich wspólne zdjęcia. Żaden amerykański portal nie ujawnił jak dotąd tożsamości partnera Angeliny. Wiadomo jednak, że para podróżowała po Kambodży jednym pojazdem i że na pewno zatrzymali się w tym samym hotelu. Jubiler z targu w Siem Reap potwierdził, że mężczyzna podarował Angelinie i dwójce jej dzieci 18-karatowe złote bransoletki. Przypomnijmy, że Angelina Jolie spędziła ostatnio sporo czasu w Kambodży, gdyż promowała tam swój nowy film "First They Killed My Father". Tymczasem Brad Pitt, który niezmiennie przebywa w Kalifornii, ma znacząco ograniczone kontakty z szóstka swoich dzieci. Pitt może je widywać jedynie w towarzystwie psychologa. Ciekawe, jak zareaguje na to, że w ich życiu pojawił się nowy mężczyzna...?

W Hollywood mówi się, że Brad Pitt odnowił bliskie relacje ze swoją byłą żoną, Jennifer Aniston. Wcześniej plotkowano o rzekomym romansie aktora z francuską gwiazdą kina Marion Cotillard, z którą zagrał w dramacie wojennym "Sprzymierzeni" oraz o bliskiej zażyłości z aktorką Kate Hudson. A tymczasem okazało się, że to nie Brad, ale Angelina znalazła nową miłość.

Jako pierwszy zdjęcia Angeliny Jolie z nowym partnerem opublikował portal RadarOnline: