Angelina Jolie (41) udzieliła pierwszego od niemal pół roku wywiadu. Rozmawiała na wyłączność z dziennikarką brytyjskiej telewizji BBC. Wywiad odbył się w Kambodży, gdzie Angelina pokazała premierowo swój nowy film - paradokument nakręcony dla serwisu Netflix - First They Killed My Father. Podczas rozmowy dziennikarka BBC pytała Angelinę o pracę nad filmem, o jej stosunek do Kambodży (dwaj synowie Angeliny Jolie i Brada Pitta - Maddox i Pax - urodzili się w Kambodży), a także o... rozstanie z Bradem Pittem. Po Angelinie widać było, że jest to dla niej wciąż trudny temat, że wciąż przeżywa osobistą porażkę. Znać było też duże wzruszenie na twarzy gwiazdy, Angelina ledwo powstrzymała łzy. Oto, co aktorka powiedziała BBC:

"Nie chciałabym mówić na ten temat zbyt wiele, poza tym, że był to dla nas bardzo trudny czas. I że... Wciąż jesteśmy rodziną. I zawsze będziemy rodziną. Przetrwamy ten trudny czas i wierzę, że dzięki niemu będziemy tylko silniejszą rodziną. Wiele ludzi było w podobnej sytuacji, jak my. To ciężki czas dla całej mojej rodziny. Skupiam się teraz na moich, na naszych, dzieciach, i staram się po prostu jakoś to przejść. Jak powiedziałam, jesteśmy i zawsze będziemy rodziną. I właśnie w ten sposób sobie radzę, trwając i wierząc, że ta trudna sytuacja uczyni nas silniejszymi i bliższymi sobie."

Przez cały fragment rozmowy o rodzinie Angelina Jolie musiała bardzo panować nad emocjami, by się nie rozpłakać. Do Kambodży aktorka i reżyserka przyleciała z szóstką swoich dzieci, ale bez (jeszcze wciąż) męża, Brada Pitta. Dotychczas Pitt zawsze towarzyszył Jolie na tak ważnych dla niej wydarzeniach, jak premiery jej filmów. Zawsze też ją wspierał i zabierał głos, chwaląc publicznie swoją żoną. W Kambodży króciutko przemawiali tylko syn i córka Angeliny, najstarszy z dzieci Maddox oraz 11-letnia Shiloh. Pokaz filmu First They Killed My Father w Azji to pierwsze publiczne wyjście Angeliny Jolie od czasu ogłoszenia jej rozstania z Bradem Pittem. Aktora widzieliśmy już na premierowych pokazach filmu Allied, w którym zagrał razem z Marion Cotillard, oraz na gali rozdania Złotych Globów, gdzie opowiadał o filmie Moonlight, którego jest producentem (film był nominowany aż w sześciu kategoriach, zgarnął jedną statuetkę). Fragment wywiadu, jakiego Angelina Jolie udzieliła BBC, zamieszczamy poniżej:

 

Angelina Jolie - BBC Interview . . . #AngelinaJolie #BBC #Interview #FTKMF #Cambodia #Family #NoMatterWhat #BradPitt #Children #Love

Post udostępniony przez Angelina Jolie / Angie (@angelinaj1975) 19 Lut, 2017 o 3:34 PST