Angelina Jolie znów schudła?! Waga 42-letniej aktorki od ponad roku nieustannie niepokoi jej fanów. Na drastyczny spadek kilogramów wpłynął stres po rozstaniu z Bradem Pittem, przedwczesna menopauza oraz inne poważne powikłania po usunięciu jajników. Jolie zdecydowała sie na ten zabieg, gdyż jest nosicielką genu BRCA1, który znacząco zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na raka piersi. Bywają miesiące, kiedy Angelina Jolie wygląda tak szczupło, że media sugerują nawet anoreksję. Wiadomo, że aktorka zawsze była bardzo szczupła, ale nigdy wcześniej nie wyglądała tak niezdrowo, jak po rozstaniu z mężem. Dwa miesiące po ogłoszeniu rozwodu pary, informowano, że Angelina waży zaledwie 35 kilogramów! Później Angie wyszła na prostą, lekko przybrała na wadze, znów zaczęła się uśmiechać i brać udział w wydarzeniach medialnych i towarzyskich, a także wznowiła działalność humanitarną. Jednak najnowsze zdjęcia Jolie znów dają powody do niepokoju...

Angelina Jolie znowu schudła?

Angelina Jolie na piątkowej premierze filmu animowanego The Breadwinner, którego jest producentką, pojawiła się w prostej białej sukni do ziemi rosyjskiej projektantki Ulyany Sergeenko. W jasnej kreacji jej ręce wyglądały wyjątkowo szczupło, co wywołało zaniepokojenie fanów aktorki. Czyżby Angelina Jolie znów mocno straciła na wadze? Przypomnijmy, że niedawno Angelina wyznała, że w 1998 roku była jedną z ofiar Harveya Weinsteina, który próbował zmusić ją do seksu na planie filmu Gra w serce.

ZOBACZ: ANGELINA JOLIE I GWYNETH PALTROWbyły wśród ofiar Harveya Weinsteina: "Krzyczał na mnie, był brutalny, bo myślał, że będę milczeć"

Czyżby aktualne problemy oraz nieprzyjemne wspomnienia ponownie niekorzystnie wpłynęły na wagę aktorki..? Oraz najważniejsze: czy Angelina Jolie jest zdrowa?

Zobaczcie w GALERII najnowsze zdjęcia wychudzonej Angeliny Jolie --->